Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chceme-li chránit přírodu, chraňme ji opravdu, říká Jakub Vágner k lobby elektromobility

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (8)

Jakub Vágner šel v podcastu s Davidem Šprinclem na dřeň. Málokdo žije tak ekologicky jako nejznámější český rybář. O to víc ho štve, když se za ochranu přírody schovávají zájmy různých skupin rozhodující, jaké motory mají v autech být.

„Auto je pro mě svoboda. Byl bych rád, kdyby tu taková auta byla, když dospěje moje dcera,“ říká v nejnovějším podcastu Moje auto populární český rybář Jakub Vágner. Prozradil nám toho mnohem víc: třeba jak šílenými stroji jezdil v Rusku, Africe, Americe, Asii.

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (8)

Doporučujeme

vagner rozhodne nežije ekologicky
vágner létá přes půl planety, aby se v terénních vozech přiblížil nějaké vodě a tam chytil rybu. a o takovém člověku napíšete, že žije ekologicky? jako fakt? pokud jde o emise skleníkových plynů, tak ten největší český ignorant, co ho ekologie vůbec nezajímá, co jezdí autem do práce a v létě do chorvatska, nikdy nebude mít větší dopad na planetu než vágner. nikdy, naprosto nikdy. ten má sám větší dopad než tady já a kolegové i s rodinama a to i když část létá občas do zámoří.

bohužel se zase ukazuje, že redakce vůbec nerozumí tématu klimatické změny. naprosto vůbec. nikdo to nechce po vagnerovi, to je civilista. ten si může myslet naprosto, co chce, ale odborné motoristické médium by mělo rozumět tématu, který má na celý obor poslední dekády naprosto zásadní vliv.
Avatar - Barrichello
12. 6. 2024 11:52
Re: moc líbí
Horkáč brečí že mu smazali Lysenka no :-) :-) :-)
12. 6. 2024 09:57
Re: moc líbí
Tak se odstěhuj na nějaký elektrofašistický server, když se ti tady nelíbí. Na auto.cz určitě nikomu chybět nebudeš! :-)
Avatar - apoho
11. 6. 2024 22:19
Re: moc líbí
máš nějaký přínosný komentář nebo tady jenom budeš takhle blouznit dokola a zavšivovat diskusi ? :no:
Avatar - Jean Reno
11. 6. 2024 19:13
Re: moc líbí
Nová zpráva, kamaráde.
„Žádný ‚refresh‘ Modelu Y letos nevyjde. Měl bych poznamenat, že Tesla neustále vylepšuje svá auta, takže auto novější o šest měsíců bude o něco lepší,“ reagoval Musk na sociální síti X na množící se spekulace, že nová verze Modelu Y Juniper se objeví už příští měsíc.