Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík zpovídá šéfa českého Hyundaie: Zákaz spalovacích motorů bych zrušil

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (58)

Do svého podcastu si Martin Vaculík tentokrát pozval Martina Saitze, ředitele společnosti Hyundai Motor Czech. Vozy značky Hyundai jsou dlouhodobě druhé nejprodávanější v České republice, přičemž minulé vedení mělo ambici Škodovku i sesadit z trůnu. Jak to vidí současný ředitel?

Řeč byla i o mnoha jiných věcech: Kdo si dnes se zákazníkem popovídá o technice automobilů, když prodejci na to nemají čas? Co bude se servisy, až jim skončí výměny oleje ve spalovacích autech? Proč musí i elektromobil jezdit na pravidelné prohlídky? Jakou motivací mají dealeři prodávat elektrická auta, když na nich mnoho nevydělají?

Oba Martinové jsou také dobrovolnými a aktivními elektromobilisty - takže řeč přišla i na nefunkční nabíječky a další komplikace v životě těch, kdo už evropské dálnice brázdí bez benzinu a nafty. Sám Martin Saitz sice jezdí nejradši elektromobilem, ale nepovažuje jej za jedinou cestu budoucí mobility - více už v našem dnešním podcastu. 

redakce AUTO.CZ pdc
Diskuze (58)

Doporučujeme

11. 6. 2024 13:54
Re: Vy všichni tady komentujici jste jen banda odporných zne
To nebyl vtip, ale realita
11. 6. 2024 00:40
Re: Musím se smát - mýty a fakta Vaculíka
No původní příspěvek byl taky román a když jsem chtěl reagovat na všechny nesmysly v něm, tak to nemohlo dopadnout jinak :-)

Nijak mě neurazí, když mi napíšete co z toho co jsem napsal je blbost. Klidně i jedinou věc. Rád se věcně pobavím.
10. 6. 2024 12:26
ceny servisu
i20 z roku 2009 cena roční prohlídky v roce 2018 (olej, brzdová kapalina, klimatizace, žádná oprava)
autorizovaný servis 8000 (bez provedení STK)
soukromý servis 2500 (o dva roky později včetně nových svíček a STK)
Avatar - del42sa
10. 6. 2024 09:13
Re: Musím se smát - mýty a fakta Vaculíka
takové litanie a přitom taková blbost :D
Avatar - trapid
8. 6. 2024 14:37
Re: Musím se smát - mýty a fakta Vaculíka
Já Vaculíka sleduji už cca 20 let (od doby časopisu Autodiesel) a jedno je u něj nesporné. Tak poutavě psát články (a nyní točit videa) z jeho oboru umí málokdo. V tomto je opravdu perfektní. Jenže taky jsem si za ty roky všiml, že je snadno ovlivnitelný a je hodně nevyzrálý - nemá vlastní přesvědčení, vlastní životní názor. Těším se až za pár let zruší "zákaz" spalováků, jak opět začne adorovat diesely = loby spalováků se opět rozjede a Vaculík bude kolem nich hopsat jak nyní kolem EV.