Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chcete auto, za kterým se otočí opravdu každý? Je k mání v Praze

Marek Bednář
Diskuze (6)

Barvami a nálepkami může tento Ford Ka připomínat Louise Vuittona, ve skutečnosti to však je Luxusní Vrak.

Někdo hledá na léto kabriolet, jiný zase třeba obytný vůz. Kdo chce zažít dobrodružství, anebo jen být středem pozornosti, může ho napadnout pořídit si něco extravagantně upraveného. Třeba speciální edici LV letitého Fordu Ka.

Že jste znalci fordů z 90. let a nepamatujete si, že by Louis Vuitton někdy navrhl speciální edici Fordu Ka? Máte samozřejmě pravdu – LV zde neznamená Louis Vuitton, nýbrž Luxusní Vrak, jak stojí na dveřích stroje. Je to normální „káčko“ v hnědožlutém provedení s řasami a volantem potaženým speciálním čističem a ohřívačem na ruce.

Video se připravuje ...

Zajímavá jsou také křidélka na předním nárazníku, třebaže aerodynamickou efektivitou si nejsme jisti, či parkovací senzory – nebo snad propichovátka cizích nárazníků? – vzadu.

„Vůz je celkově ve velmi pěkném stavu s novými celoročními pneumatikami bez vad a investic. Vhodné pro rozvodové vyrovnání se zlatokopkou, nebo jako auto, po kterém se otočí opravdu každý (vyzkoušeno a zaručeno),“ stojí v inzerátu.

Upravené ka přijde na 40 tisíc korun, což je na poměry tohoto auta opravdu hodně, a navíc není ideální jako letní povoz, neb nemá ani sklápěcí střechu, ani klimatizaci. Pozornosti ale vzbudí zaručeně hromadu.

Marek Bednář
Diskuze (6)

Doporučujeme

18. 5. 2024 08:28
STK
Nemůžou být ty š***té blbosti na zadním nárazníku a vlastně možná i ty "vrásky" pod předními světlomety krapet problém na STK?
Avatar - Ozzman
15. 5. 2024 20:44
Re: Na Gumbalkan dobrý
Na gumbalkan, tam je maximální cena auta snad do 20 tisíc ? Bejvalo to ale snad dokonce do 10ti dříve
Avatar - Zetti
15. 5. 2024 14:56
Re: Na Gumbalkan dobrý
Dyt je to prihlaseny
Avatar - 3_diamanty
15. 5. 2024 11:04
Su 3 typy aut za ktorymi sa clovek ( podvedome ) otoci
Drahe luxusne exkluzivne kusky... potom gycove salaty... a potom historicke veterany.... myslim ze viem kde zaradit toto Kacko... v dobrom ;-) ... ale ucel splnilo... otoci sa za nim kazdy :yes:
Avatar - Ozzman
15. 5. 2024 06:58
Na Gumbalkan dobrý
Ale taky drahý a nesplní podmínky přihlášení