Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet Cruze kombi: Rodina bude kompletní

9. 2. 2012 • 17:39
2
60
Modelová řada Chevrolet Cruze se rozrůstá hezky postupně. Kombi se přidá letos v Ženevě.

Chevrolet vypustil první obrázek třetí karosářské verze modelu Cruze. V souladu s konvencemi se jedná o kombi, které doplní stávající duo sedan-hatchback. Co na tom, že sedan je v prodeji už tři roky…

Po sedanu (2009) a hatchbacku (2011) se tedy zákazníci Chevroletu konečně dočkají i vytouženého kombi. Společně s tím se dá očekávat facelift – první obrázek ukazuje jen záď auta a tři roky od uvedení sedanu na trh jsou pravý čas pro decentní omlazení.

Nové kombi bude na délku měřit 4675 mm (sedan 4597 mm a hatchback 4510 mm). Společně s Opelem Astra ST tak bude největší kompaktním kombi na trhu. Zavazadlový prostor pojme 500 až 1500 litrů.

Nabídka motorů se rozroste. Základem bude stávající trojice 1,6i (91 kW), 1,8i (103 kW) a turbodiesel 2,0 VCDi (120 kW). K ní přibudou dva motory známé od Opelu: benzinový 1,4 Turbo (103 kW) a dieselový 1,7 VCDi v zatím nespecifikované výkonové verzi.

Motor 1,4 Turbo a turbodiesely s objemem 1,7 a 2,0 litru doplní standardně dodávaný systém start-stop. Od léta se bude navíc dodávat nový multimediální systém Chevrolet MyLink.

Témata
Avatar - Ronault.
13. 2. 2012 05:51
Re: Chevy
Auta se nekonfigují, ale kupují chrudoši, takže si k VW zajdi a zjisti si, co to jejich auto stojí reálně nebo se podívej do skladovek.

Zpracování Cruze je OK, toť vše, zpracování Golfu je výborné.

To, že něco nečekáš ještě není pochvala. Je to pořád tatáž píseň Koree "ty jo, na korejce, to jsem nečekal", ale při stejných cenách mě už nezajímá, jestli někdo čeká nějaký výsledek, ale jestli je ten výsledek stejně dobrý.

Těch důvodů je více, zase tak růžově na to nekoukej.

Jinak Cruze OK, proč ne, ale opět, nevynášejme nic do nebe. ;-)
Avatar - Ronault.
13. 2. 2012 05:48
Re: Chevy
Menší z venku, uvnitř větší, aneb totéž co problém Astry, bezpohlavní je subjektivní, motor je objektivně silnější a převodovka lépe odstupňovaná, kradený... bohužel..., záruku si připlatit můžeš.

Einstain nejsi, to ne,
Avatar - Ronault.
13. 2. 2012 05:46
Re: Chevy
:yes: :yes: :yes:
Avatar - GM.rja
10. 2. 2012 22:58
Re: krasne auto
Tak to je pravda. Je sice hezký, že na šedé nebo hnědé není tolik vidět zašpinění, (nevím, jak ostatní, ale zrovna na mém autě si mořskou modř oblíbili ptáci - někdy to je jako bych vyjel z kurníku :-( , ale přesto takový povedený odstín červené nebo modré by bylo trochu něco jiného.
Provedení Monte Carlo se mi líbí v provedení červená-černá, ale když to nakonec pose-rou bubny vzadu, tak by jim patřilo pořádně nakopat někam. A na tu cenu skutečně u nás hřeší - to si fakt myslí, že čech koupí všechno se zelenou slepicí na kapotě (nebo co to vlastně je)?
10. 2. 2012 20:55
Re: krasne auto
Máš samosebou pravdu, design je věc na kterou má každý jiný názor, o vzhledu čehokoliv by se dalo hádat hodiny a bez výsledku. Polo se mi naopak zrovna líbí, i když bych si ho nepořídil. A třeba na Fabii mi až tak ani nevadí její proporce (přece jenom existují i užší a vyšší auta), ale její neskutečná nudnost. Fabia, která by až tak nudná nebyla (Monte Carlo např.) stojí tolik, že bych se jí vyhnul obloukem :-)

Když mluvíš o odstínech šedé, je zajímavé, jak se mění nabídka barev automobilek. Během posledních let prakticky vymizely jakékoliv pestré barvy a místo toho má člověk na výběr šest odstínů šedé... trochu škoda myslím, i když oni by určitě odpověděli, že trh to tak chce...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud