Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Citroën: akční ceny na březen a duben

Ondřej Láník Ondřej Láník 8. 3. 2005 • 04:40
42
Český dovozce Citrënů představil akční nabídku pro období březen až duben 2005. V rámci akce Happy Days Citroën jsou nabízeny zajímavé slevy a zvýhodnění na všechny osobní i užitkové modely značky Citroën.

Český dovozce Citrënů představil akční nabídku pro období březen až duben 2005. V rámci akce Happy Days Citroën jsou nabízeny zajímavé slevy a zvýhodnění na všechny osobní i užitkové modely značky Citroën.

Oblíbený Citroën C3 zákazníci zakoupí již od 249 900 Kč, nejlevnější vznětová verze s motorem 1.4 HDi je nabízena již od 309 900 Kč. Výbava akčního provedení Pack v cenách od 249 900 Kč kromě jiného obsahuje přední mlhovky, metalický lak, centrální zamykání, palubní počítač a variabilní posilovač řízení. Zákazník tak získává zvýhodnění až 71 500 Kč.

Nabídku doplňuje limitovaná verze C3 SX Pack s motory 1.1i, 1.4i a 1.4 HDi v cenách od 297 900 Kč. Bohatá standardní výbava této série zahrnuje ABS, 4 x airbag, mlhová světla, metalický lak a další výbavu.

Základní cena nového Citroënu C4 zůstává v nabídce za zaváděcí ceny od 380 000 Kč ve třídveřovém provedení a 395 000 Kč v pětidveřovém provedení. Již základní výbava nového modelu zahrnuje kromě posilovače řízení, ABS a kompletní elektrické výbavy i tempomat s omezovačem rychlosti. Za pozornost stojí i limitovaná nabídka verzí s motory 1.6i 16V a 1.6 HDi s výbavou v hodnotě 100 000 Kč zdarma. Vozy v uvedeném provedení jsou nabízeny v cenách od 497 000 Kč.

Populární Berlingo, které v roce 2004 znovu potvrdilo pozici nejprodávanějšího vozu ve své kategorii, je nyní nabízeno v cenách od 334 900 Kč, základní cena vznětové verze činí 368 900 Kč. Nabídka je současně rozšířena o novou generaci akčního modelu Attractive s rozsáhlou komfortní a bezpečnostní výbavou. Berlingo Attractive s motory 1.6i 16V a 2.0 HDi je skutečný velkoprostorový vůz pro rodinné i pracovní využití: nabídne klimatizaci, rádio s přehrávačem CD, specifické velurové čalounění, loketní opěrky na předních sedadlech a boční posuvné dveře na levé i pravě straně vozu.

U Citroënu Xsara Picasso může zákazník zvolit ze základní nabídky v ceně 425 000 Kč nebo si vybrat jeden z modelů akční série Attractive v atraktivních cenách od 475 000 Kč.

Citroën C5 Break nyní kromě cenového zvýhodnění nabízí i další úsporu v podobě možnosti odpočtu DPH. Akční ceny začínají na 579 000 Kč u verze hatchback a 619 000 Kč v provedení break. Standardní výbava všech verzí obsahuje mimo jiné ESP, ABS, EBD a EBA, automatickou klimatizaci a kompletní funkční výbavu.

Velkoprostorový Citroën C8 je nyní nabízen s celkovým zvýhodněním až 150 000 Kč. Základní akční cena v uvedeném období činí 743 900 Kč.

Akční nabídky užitkových vozů pokračují i v březnu v nezměněné podobě. Zákazníci tak mohou využít nabídky slevy ve výši až 119 000 Kč bez DPH.

Nejmenší C2 Entreprise s užitečným objem 0,84 m3 je nabízen s cenovým zvýhodněním až 36 500 Kč bez DPH. Modelová řada užitkové Berlingo s objemem nákladového prostoru 3 m3 nabízí výběr z řady benzinových a vznětových verzí s cenovým zvýhodněním až 50 000 Kč bez DPH. Model je nabízen v cenách od 264 900 Kč bez DPH.

Dodávky Jumpy a Jumper poskytují pestrou škálu karosářských a motorických verzí. Nabídka zahrnuje nejen užitkové verze s nákladovým prostorem o objemu 4 až 14 m3, ale i polokombi pro současnou přepravu až šesti cestujících cestujících i nákladu. Jumpy FlexiVan 2.0 HDi je nabízen v cenách od 444 900 Kč, větší Jumper FlexiVan v cenách od 463 800 Kč bez DPH.

Související články

Témata
12. 3. 2005 10:41
Re: C4 versus osobní preference
Neoriginální, přisprostlá a primitivní sentence. Myslím, že ve své přirozenosti jsi takový i ty, chinsi. A nemysli, čas od času je dobré přemýšlet i o sobě, pokud na to máš. Myslím na to přemýšlení. Zkus to, i když výsledek nemusí být v tvém případě potěšitelný. Slabé, chinsi, velice slabé...
8. 3. 2005 22:08
Re: C4 versus osobní preference
Chinsi, tys mě vůbec, ale vůbec nepochopil... Nevím jaké máš ambice ty, ale chápavej nejsi. O C4 nepíšu ani slovo, ani ho nemám v té zprávě na mysli. Člověče, probuď se. To auto, co o něm píšu, to je symbolická rezignace Trondheima na to, když ti při jízdě fakt vítr čechrá vlasy. Symbol, jinotaj, obraz, kapišto, zabedněnče? Trondheim má C4? Jo, asi ji chtěl, k tomu jsem se nevyjadřoval. A ty ji máš? No a co? Proč mě napadáš za to, že máš cečtyřku. Mě je to úplně ukradený v čem jezdíš, já nepíšu o tom v čem jezdíš ty a už vůbec ne v čem jezdí Trohdheim. Jsi vedle, chinsi. Totálně vedle. Ten ruměnec ve tváři ti patří. Příště dvakrát rozvaž a pak něco, co má hlavu a patu napiš.
8. 3. 2005 20:41
Re: C4 versus osobní preference
Těžce a bolestně jsi to teď tady prohrál, Trondheime. Ani jednou jsi ode mně nomohl číst, že je nějaké auto dokonalé. Nikdy jsem také nenapsal že všichni preferujeme jedno. A nejen ty, ale každý, i Elvis když pořizoval na radu Lonese toho svýho ixtýho Caddyho, uvažuje o ceně, o výbavě atd. Jestlis koupil auto a rozhodujícím měřítkem pro tebe byla maximálka ve městě, tak, Trondheime, upřímnou soustrast. Teď jsi to teda u mně prohrál. Alespoň na chvíli, než se otřepeš a napíšeš - jo, jo, koupil jsem pod tlakem peněženky káru, která nebyla vůbec károu mýho srdce, jenže tak se to seběhlo. A já teď, když spolu jedem a řežem ty zátáčky, možná že pomalejc než ve Ferru, ale o to upřímněji, tak já jí miluju. Jo, miluju jí, jako tu svou holku, co to s ní tady valíme, držíme se za ruce a z repráků ve dveřích nám Toni Braxton vysvětluje, jak jí mám zaůtočit na její srdce. Jo, tak tohle, tohle je ta pravá , nefalšovaná láska. Milovat Ferra, to umí každej blb, ale.... Tak Trondheime, zlepši to. Nebo si mám něco myslet? Přece to nevzdáš...
8. 3. 2005 20:26
Re: Pěkné auto za pěknou cenu
Je to úplně jinak Veno. Opusť prosím pocit, že ti vnucuji své názory. Někdy přitvrdím, to však jen tehdy, když cítím, že si to ten, komu to věnuji setsakra zaslouží. Neměň jména. Rád tě budu číst.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud