Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Digitální autíčka Hot Wheels Unleashed dorazí v září na PC i konzole

Ondřej Mára Ondřej Mára 27. 2. 2021 • 14:11
15
Zobrazit náhledy (15)
Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed Hot Wheels Unleashed

Nová hra s populárními autíčky Hot Wheels slibuje přenést chaotickou zábavu z ikonických oranžových autodráh na většinu herních platforem.

Nestárnoucí autíčka Hot Wheels se během své padesátileté historie objevila v digitální podobě již několikrát, naposledy například v sérii Forza Horizon 3 Hot Wheels pack. Koncem září tohoto roku se však dočkáme zcela nového titulu Hot Wheels Unleashed, který je dílem spolupráce společnosti Mattel a italského herního studia Milestone.

video

Hračkářskou společnost Mattel zřejmě netřeba více představoval, k hernímu studiu Milestone se však sluší prozradit, že s vývojem her začalo již v roce 1996. Od té doby se studio specializuje především na závodní hry a na kontě má například série MotoGP, MXGP nebo Monster Energy Supercross.

Nová hra Hot Wheels Unleashed pak slibuje čistou závodní zábavu a to nejlepší ze světa Hot Wheels. Hráči budou moci tvořit sbírky autíček, skákat, driftovat, bourat a užívat si nekonečnou zábavu během tvoření vlastních tratí a soupeření s ostatními hráči – a to včetně dnes již téměř raritního režimu Split Screen, kdy hrají dva hráči na jedné obrazovce.

Hra by měla být dostupná pro PC i konzole PlayStation 4 a 5, Xbox Series X/S, Xbox One nebo Nintendo Switch. Oficiální premiéra je naplánována na 30. září tohoto roku, na oficiálních webových stránkách už je ale spuštěn předprodej.

K dispozici přitom máme pouze trailer, který ovšem neobsazuje záznamy přímo ze hry, a jen pár propagačních snímků. Pokud by se ale hra alespoň trochu blížila traileru, bude zřejmě o zábavu vystaráno.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku