Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dodge zavedl neobvyklou slevu, vrací 10 dolarů za každého koně pod kapotou

Ondřej Mára Ondřej Mára 2. 8. 2019 • 20:23
71
12
Zobrazit náhledy (71)
Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Challenger Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango Dodge Durango

Americká automobilka přišla se slevou, která nemá obdoby. U modelů Challenger, Charger a Durango totiž zákazníkům vrací 10 dolarů za každého koně pod kapotou, takže u nejsilnějšího Challengeru Hellcat Redeye mohou ušetřit až 7.970 dolarů.

„Od chvíle, kdy jsme začali na trh dodávat modely Charger a Challenger, předal Dodge do rukou nadšených zákazníků již 485 milionů koňských sil,“ uvedl na začátku videa, jež ohlašuje začátek kampaně „Dodge Power Dollars,“ Tim Kuniskis, šéf oddělení cestovních automobilů Fiat Chrysler.

A protože se automobilka rozhodla, že do konce tohoto roku překoná hranici 500 milionů „dodaných“ koňských sil, přišla s nabídkou, jaká se jen tak nevidí. V rámci akce „Dodge Power Dollars“ totiž každému kupujícímu nového Dodge Challenger, Charger a Durango vrátí 10 dolarů (233 Kč) za každého koně pod kapotou..

Akce se vztahuje prakticky na každý model: Pentastar, HEMI, Scat Pack, Hellcat a dokonce i Redeye. Na základním Chargeru SXT o výkonu 292 koní tak mohou zákazníci ušetřit 2.920 dolarů (cca 68.000 Kč), naopak na modelu Challenger Hellcat Redeye s výkonem 797 koní mohou ušetřit až 7.970 dolarů (cca 185.000 Kč). U nejvýkonnějšího provedení SUV Durango SRT o výkonu 475 koní pak zákazníci ušetří až 4.750 dolarů (110.000 Kč).

Dodge si přitom rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek zákazníků. Podle dřívějších informací zaznamenala automobilka v roce 2018 dosud rekordní zájem o model Challenger, což je při jeho stáří celkem působivý výsledek. Model Charger dominuje v americkém segmentu velkých cestovních automobilů již třetím rokem v řadě a Durango je prý na cestě k dosud nejlepším prodejním výsledkům od roku 2005.

video

Podle slov Kuniskise má kampaň hned dva cíle. Tím prvním je přilákat nové zákazníky, kteří o výkonných strojích Dodge zatím jen snili. Druhým cílem je pak umožnit současným zákazníkům, aby přešli na moderní a výkonnější stroje. 

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
3. 8. 2019 22:21
Re: USA
Svůj k svému = tady je svět eště v pořádku :-)

Až se mnou budeš souhlasit TO bude něco jako rudě blikající vykřičník = že bys ty zmoudřel se nebojim = takže VELKEJ POPLACH že padám do tvý úrovně ;-)

Jo s analýzou co proč jak EU a co by nám přinesl czechzit souhlasim se svou úrovní = třeba https://www.novinky.cz/…iteli-sveta.html ty pochopitelně PŘESNĚ NAOPAK? Si chytřejší analyzuješ to líp bereš v potaz širší souvislosti = mám pravdu? :-!

Ty možná ne ale Barik ví že se tu dá koupit jakejkoli V8 = atmo, turba, kompresor. Sám na ně občas dává odkaz. Dokonce tu nově máme V12 plnící Euro 7
3. 8. 2019 14:33
Re: USA
Hamuna nejak ztichnul to asi nechtel slyset. On furt poukazuje na to jak vlastne EU kona jen dobro a ty na nej vytahnes tohle :D :D
Avatar - Barrichello
2. 8. 2019 23:24
Re: USA
mě to nepiš, já mam Camaro, ostatně to se dá nové koupit jen do Srpna 2019. Kvůli EU a jeho debilním eko normám :-)
Avatar - Hammunasakra
2. 8. 2019 22:14
Re: USA
Viz já 20:04 cokoli si můžeš koupit i tady = a zrovna ty to víš
Avatar - Hammunasakra
2. 8. 2019 22:13
Re: Úplně jinej svět
No viz i odkaz = proti CO2 se snaží dělat něco všude všichni

Přesto se najdou popírači jako Dzakobo = a ty? ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku