Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dopravní panoptikum: Poslechněte si, jak si čeští řidiči umí slovně ulevit za volantem

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 21. 1. 2022 • 06:46
28
3
Zobrazit náhledy (28)
Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto Ilustrační foto

Stresové situace zvládáme každý jinak. Někdo naprosto klidně, jiný si zase pořádně uleví. V dnešním videu se seznámíme s druhou skupinkou.

Vzpomenete si, kdy jste si za volantem naposledy pořádně zanadávali? Ruku na srdce, někde dokážeme během řízení pěkně vyděsit i sami sebe, většinou ale za naše rozhořčení může chování některého z jiných motoristů. V nejnovějším vydání Dopravního panoptika jsme se zaměřili na peprné hlášky, které během krizovek zazněly a zároveň je zachytila palubní kamera. A pokud vám unikl předchozí díl našeho humorného videonepravidelníku, níže přikládáme nejbizarnější situace z automyček:

Video se připravuje ...

Související články

Témata
Avatar - Ozzman
21. 1. 2022 23:30
Re: Zásadní je...
:-[] :-[] :-[] :yes:
Avatar - honzaHK
21. 1. 2022 22:34
Zásadní je...
Nehody tak nějak v průměru za 5 bodů, i když tam nějaký smrťáky při troše smůly bejt mohly. Zásadní ale je, že nikdo z nich nejel 417km/h.
21. 1. 2022 18:34
ddddddddddddddd
designové krby
https://rocal.cz/designove-krby
Články odjinud