Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Drobná modernizace Suzuki Hustler přinesla bohatší výbavu a verzi J Style II

Filip Melich Filip Melich 10. 5. 2022 • 13:51
19
Zobrazit náhledy (19)
Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler Suzuki Hustler

Japonský kei car Suzuki Hustler se po dvou a půl letech na trhu dočkal drobné modernizace, která přináší především novou výbavu a barvy. Bonusem je edice J Style II.

Druhá generace japonského kei caru Suzuki Hustler se představila koncem roku 2019 na autosalonu v Tokiu. Prodej začal v lednu následujícího roku a nyní se drobný vůz, stylem připomínající SUV, dočkal drobné modernizace. V jejím rámci došlo především na přidání výbavy a barevných provedení karoserie. Všechny Hustlery, bez ohledu na konkrétní verzi, nyní už v základu nabídnou bohatší bezpečnostní výbavu a adaptivní tempomat s hlídáním jízdy v pruhu.

Video se připravuje ...

K dostání zůstávají verze Hybrid G, Hybrid G turbo, Hybrid X a Hybrid X turbo. U základního Hybridu G si nově budou moci zájemci připlatit za LED přední světlomety, zatímco pro ostatní verze jsou součástí standardní výbavy.  Hybrid X pak ve standardní výbavě přidává například 2 zdířky USB a vrcholný Hybrid X turbo k tomu dále přihazuje střešní nosiče. A jak je u japonských kei carů zvykem, nabídka příslušenství k vozu zůstává velmi bohatá – mezi desítkami až stovkami dalších položek najdeme například přístřešek, který se dá přichytit ke střeše či otevřenému víku kufru nebo vyjímatelné tmavé výplně oken pro přespání.

Hybridní pohonné ústrojí spolupracující s bezstupňovou automatickou převodovkou CVT se neměnilo a zůstává na výběr mezi pohonem dvou nebo všech čtyř kol. Z výbavy však zmizely dva méně populární dvoubarevné laky karoserie (žlutý a růžový, oba v kombinaci s bílou střechou), ale naopak přibylo pět nových – žlutý, oranžový, zelený a modrý s béžovou střechou a bílý s tmavě šedou střechou. Další čtyři dvoubarevné laky karoserie jsou vyhrazeny pro verzi J Style II.  

Nová speciální verze J Style II nahrazuje dosavadní provedení J Style. Technicky vychází z vyšších provedení Hybrid X a Hybrid X turbo, ke kterým přidává specifické provedení masky chladiče, okrasné prvky kolem mlhovek a na klikách dveří, nebo plaketku „J STYLE“ na zádi. Sedadla jsou v kombinaci koženky a látky, přičemž ta přední kombinují tmavě modré provedení s hnědými částmi. Detaily interiéru jsou provedeny v titanově šedé barvě.

Lehce modernizované Suzuki Hustler by mělo do prodeje na japonském trhu vstoupit 23. května letošního roku. Ceny startují zhruba na 1,4 milionu jenů (cca 252 tisíc korun) za provedení Hybrid G s pohonem předních kol. Verze J Style II startuje na ceně přibližně 1,6 milionu jenů (cca 294 tisíc korun).

Doporučujeme

Témata