Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Druhá série The Grand Tour začne v prosinci. Na co se můžeme těšit?

Aleš Dragoun Aleš Dragoun 28. 9. 2017 • 02:44
3
Amazon určitě udělal dobře, když sáhl po populární trojici Clarkson – Hammond – May. První sezóna The Grand Tour se stala velkým hitem. Jaká bude ta druhá?

„Jednička“, která začala v listopadu 2016, zaznamenala na Amazon Prime Video několik rekordů včetně nejstahovanější show. Popularita britské trojky rozhodně neutuchá a zdravotní problémy mají Richard Hammond i Jeremy Clarkson už zřejmě zdárně za sebou. „Hamster“ havaroval v červnu ve Švýcarsku s elektrickým sporťákem Rimac a „Jezzu“ v srpnu skolil vážný zápal plic. Prvního dílu druhé série The Grand Tour se dočkáme před koncem roku. Co bude nového?

Podívejte se na nehodu Richarda Hammonda ve voze Rimac:

video

Show proběhne vždy každý týden v Británii stejném místě: na pozemku milionáře Nicholase Johnstona v Great Tew v Cotswold Hills. Myšlenka, že by se každá epizoda uskutečnila jinde, byla zavržena. V případě první série tomu tak bylo, obrovský stan se stěhoval do celkem devíti zemí. Tým se zde objeví po deset dní mezi 25. říjnem a 19. prosincem. Pánové se samozřejmě během natáčení, které ještě neskončilo a zabere celkem 100 dní, pohybují různě po světě, i v mnohých exotických lokalitách: od Chorvatska, Španělska a Švýcarska přes Mozambik a Dubaj až po Spojené státy, konkrétně Colorado a New York. Navštíví tedy Evropu, Afriku, Asii i obě Ameriky.

Podívejte se na upoutávku k druhé sérii The Grand Tour:

„Je zřejmé, že nejpopulárnějším prvkem The Grand Tour je, když chlapci rotují na svých road tripech po celé planetě a zažívají velká dobrodružství. Právě proto děláme v této sérii ještě více takových akcí. Studio ale ponecháme na jednom místě a vzhledem k tomu, jaké krkolomné situace se během jednoho okamžiku stávají a pánové jsou k nim náchylní, to může věci jen prospět,“ řekl výkonný producent Andy Wilman.

Amazon nabízí ještě volná místa pro publikum, celkem je jich 350, ale přihlášky končí 3. října o půlnoci. Navíc Jeremy Clarkson to má do Great Tew ze svého venkovského sídla Diddly Squat Farm coby kamenem dohodil a zbytek dojel autem, konkrétně 16 kilometrů.

Grand Tour je naše nejoblíbenější show, sledovali ji diváci ve více než 240 zemích a oblastech světa. Zákazníci nám neustále opakují, že nejatraktivnějšími částmi jsou dobrodružné cesty Jeremyho, Richarda a Jamese. I přes různé kalamity a zranění kluci strávili letošní rok zkoumáním ještě neuvěřitelnějších a úžasnějších míst než kdykoli předtím... a samozřejmě se dostali do větších problémů. Nemůžeme se dočkat, až registrovaní diváci Prime uvidí druhou sérii,“ řekl Jay Marine, viceprezident Amazon Video Europe.

Témata
29. 9. 2017 08:33
GT
koukam prima se rozhodla prodelat kalhoty a koupila osklivou novou serii TG, no ani sem se na to nekoukal radeji... je to hnus. Snad dostanou rozum a koupi pokud bude k mani 1 serii GT.
Avatar - Brumbal
28. 9. 2017 15:01
Re: S takovou zprávou běžte do p .....
:D:D Presne, uprimne reakce zhrozenych fanousku GT na 3 mesicni medialni masaz media potrebuji.
Avatar - flyboyeda
28. 9. 2017 14:19
S takovou zprávou běžte do p .....
to mám jako 3 měsíce čekat, to smažte a napište to až v prosinci

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku