Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Druhá série The Grand Tour začne v prosinci. Na co se můžeme těšit?

Aleš Dragoun Aleš Dragoun 28. 9. 2017
3
Amazon určitě udělal dobře, když sáhl po populární trojici Clarkson – Hammond – May. První sezóna The Grand Tour se stala velkým hitem. Jaká bude ta druhá?

„Jednička“, která začala v listopadu 2016, zaznamenala na Amazon Prime Video několik rekordů včetně nejstahovanější show. Popularita britské trojky rozhodně neutuchá a zdravotní problémy mají Richard Hammond i Jeremy Clarkson už zřejmě zdárně za sebou. „Hamster“ havaroval v červnu ve Švýcarsku s elektrickým sporťákem Rimac a „Jezzu“ v srpnu skolil vážný zápal plic. Prvního dílu druhé série The Grand Tour se dočkáme před koncem roku. Co bude nového?

Podívejte se na nehodu Richarda Hammonda ve voze Rimac:

360p720p

Show proběhne vždy každý týden v Británii stejném místě: na pozemku milionáře Nicholase Johnstona v Great Tew v Cotswold Hills. Myšlenka, že by se každá epizoda uskutečnila jinde, byla zavržena. V případě první série tomu tak bylo, obrovský stan se stěhoval do celkem devíti zemí. Tým se zde objeví po deset dní mezi 25. říjnem a 19. prosincem. Pánové se samozřejmě během natáčení, které ještě neskončilo a zabere celkem 100 dní, pohybují různě po světě, i v mnohých exotických lokalitách: od Chorvatska, Španělska a Švýcarska přes Mozambik a Dubaj až po Spojené státy, konkrétně Colorado a New York. Navštíví tedy Evropu, Afriku, Asii i obě Ameriky.

Podívejte se na upoutávku k druhé sérii The Grand Tour:

„Je zřejmé, že nejpopulárnějším prvkem The Grand Tour je, když chlapci rotují na svých road tripech po celé planetě a zažívají velká dobrodružství. Právě proto děláme v této sérii ještě více takových akcí. Studio ale ponecháme na jednom místě a vzhledem k tomu, jaké krkolomné situace se během jednoho okamžiku stávají a pánové jsou k nim náchylní, to může věci jen prospět,“ řekl výkonný producent Andy Wilman.

Amazon nabízí ještě volná místa pro publikum, celkem je jich 350, ale přihlášky končí 3. října o půlnoci. Navíc Jeremy Clarkson to má do Great Tew ze svého venkovského sídla Diddly Squat Farm coby kamenem dohodil a zbytek dojel autem, konkrétně 16 kilometrů.

Grand Tour je naše nejoblíbenější show, sledovali ji diváci ve více než 240 zemích a oblastech světa. Zákazníci nám neustále opakují, že nejatraktivnějšími částmi jsou dobrodružné cesty Jeremyho, Richarda a Jamese. I přes různé kalamity a zranění kluci strávili letošní rok zkoumáním ještě neuvěřitelnějších a úžasnějších míst než kdykoli předtím... a samozřejmě se dostali do větších problémů. Nemůžeme se dočkat, až registrovaní diváci Prime uvidí druhou sérii,“ řekl Jay Marine, viceprezident Amazon Video Europe.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

GT
| 29. 9. 2017
koukam prima se rozhodla prodelat kalhoty a koupila osklivou novou serii TG, no ani sem se na to nekoukal radeji... je to hnus. Snad dostanou rozum a koupi pokud bude k mani 1 serii GT.
Avatar - Brumbal
S takovou zprávou běžte do p .....
| 28. 9. 2017
:D:D Presne, uprimne reakce zhrozenych fanousku GT na 3 mesicni medialni masaz media potrebuji.
Avatar - flyboyeda
S takovou zprávou běžte do p .....
| 28. 9. 2017
to mám jako 3 měsíce čekat, to smažte a napište to až v prosinci

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku