Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dvanáctiletá holčička si koupila nové BMW řady 7. Vydělala si na něj díky YouTube

Jan Zajíc Jan Zajíc 3. 6. 2019 • 11:28
41
Zobrazit náhledy (41)
BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7 BMW řady 7

Je možné, že o dívce jménem Natthanan Sanunrat jste dosud neslyšeli. Vězte, že jde o úspěšnou thajskou vloggerku, která si díky tvorbě videií mohla k 12. narozeninám koupit nové BMW řady 7.

Ale protože ho samozřejmě vzhledem k věku nemůže řídit, dokonce ještě nedosáhne ani na pedály, o německou limuzínu se zatím postarají její rodiče.

Natthanan Sanunrat, která na sociálních sítích vystupuje jako Nong Pear, se proslavila především na YouTube, kam pravidelně nahrává videa zejména o líčení. První kus vytvořila, když jí byly pouhé čtyři roky. Od té doby nasbírala skoro 300 tisíc "followerů" a vysloužila si třeba také pozvánku londýnský Fashion Week v roce 2018.

Vidět je ale také na dalších sociálních sítích, takže celkem má více než milion fanoušků.

Zajímavé ale je, že u "bavoráku", který stál v přepočtu asi 4,4 milionu korun, dívčiny sny nekončí. Touží totiž po sporťáku Porsche. Pokud vydrží zájem o její tvorbu, je možné, že si ho bude moci dovolit už za několik let. A dost možná už v něm bude moci i sama z autosalonu odjet.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku