Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dvě Ferrari si zařídila letecký den a minimálně jedno z nich je na odpis

Filip Melich Filip Melich 6. 3. 2023 • 16:12
26
3
Zobrazit náhledy (26)
Dvě Ferrari si zařídila letecký den Dvě Ferrari si zařídila letecký den Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta Ferrari F12berlinetta

V Itálii došlo k nehodě dvou Ferrari, která řídili dva padesátníci na dovolené. Obě se před srážkou s plotem proletěla a jedno z nich následně zachvátily plameny.

Představte si to, jste s přáteli na dovolené v zahraničí a při sobotě si chcete udělat pěknou projížďku ve vašich supersportech Ferrari. Trochu se rozparádíte, neodhadnete zatáčku… a vy i váš kamarád si projížďku předčasně ukončíte výletem mimo silnici. Něco takového se o uplynulé sobotě stalo v italské Anconě. Jeden z vozů po nehodě navíc zachvátily plameny.

Přiložené video z bezpečnostní kamery umístěné na domě, u něhož k nehodě došlo, ukazuje nejprve klidný průjezd zatáčkou dvou jiných účastníků silničního provozu. Následně se přiřítí hybridní Ferrari 296 GTB a po tečně míří ven ze zatáčky, a to za doprovodů kusů zeminy a ulomených dílů. V závěsu za ním ze silnice vyletí F12berlinetta a po chvíli z ní začnou šlehat plameny.

Video se připravuje ...

Oficiální důvod nehody je dle dostupných údajů stále ve vyšetřování, přesto místní policie i na základě přiloženého videa předpokládá, že na vině byla nepřiměřená rychlost. Modrou F12berlinettu nakonec museli uhasit hasiči a fotky z místa nehody naznačují, že tohle auto se už do provozu nevrátí. Záchranné složky přivolali svědci nehody, od nichž pochází také některé z fotografií a videí, které doplňují místní reportáže.

Některé zdroje hovoří o tom, že oba řidiči (50 a 54 let) pochází z Belgie, jiné za domovinu jednoho z řidičů uvádí Nizozemsko. Oba dva dle italských médií nehodu přežili bez vážnějších následků, přesto byli oba pro jistotu převezeni do nemocnice na testy a následně propuštěni.

Video se připravuje ...

Přestože může být oficiální důvod nehody stále vyšetřován, jedno je jisté – vysoká rychlost situaci určitě nepomohla. Touze po rychlém svezení rozumíme, ale v běžném provozu to může mít tragické následky. Tady to naštěstí odnesl „jen“ majetek, ovšem ne vždy má člověk štěstí v neštěstí.

Video se připravuje ...

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2023 08:21
50tnici
Podla fotiek by clovek tipoval este nevyburenych 30tnikov... hold ina doba no... dnes ta skorej prejde nejaky vysinuty dedulo jak mlady nevyjazdeny fagan
6. 3. 2023 20:37
Re: Stane se....
Na druhou stranu to určitě nebyla standardní nehoda, takže by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby to pojišťovna zaplatila půjčovně a vymáhala peníze po řidičích. Tohle bych platit nechtěl.
6. 3. 2023 16:05
Stane se....
.... přecenili se a zaplatili dost vysokou cenu.... na druhou stranu, pokud z toho vylezli zdraví, můžou být sakra rádi.... :yes: