Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus: Nové linky do jižního Chorvatska

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 25. 5. 2017 • 19:49
13
4
Zobrazit náhledy (13)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Společnost FlixBus v první polovině letošního června zahájí provoz svých zelených autobusů na nových linkách do jižního Chorvatska.

Společnost FlixBus od 7. června letošního roku nabídne denně nová přímá denní spojení z Prahy na pobřeží jižního Chorvatska. Čeští zákazníci mohou cestovat přes noc do turistických destinací, jako jsou Split, Trogir, Šibenik a Zadar.

Jízdenky je možné zakoupit již nyní za ceny od 1229 korun prostřednictvím www.FlixBus.cz nebo přes bezplatnou aplikaci FlixBus.

Kromě nových linek do pobřežních destinací v jižním Chorvatsku nabízí FlixBus spojení do mnoha dalších letních destinací jako jsou Benátky v Itálii nebo Ostende v Belgii.

FlixBus vedle oficiálního oznámení ohledně zahájení provozu na nových linkách do jižního Chorvatska uvádí, že mezi jeho českými zákazníky je stále více a více populární cestování přes noc za využití linek do stovky turistických destinací.

Nina Göbbels, tisková mluvčí společnosti FlixBus, k tomu dodává, že některé noční spojení bývají již pravidelně vyprodané. Nejpopulárnějšími třemi nočními destinacemi jsou Amsterdam, Budapešť a Frankfurt nad Mohanem.

S rozšířením nabídky nočních spojů jsou evropské destinace spojeny již linkami dvakrát za noc. S nadcházející letních sezónou pak FlixBus rozšiřuje svoje noční autobusové linky do více než 400 destinací po celé Evropě.

Jízdenky na noční spoje z České republiky je možné zakoupit prostřednictvím www.FlixBus.cz, přes bezplatnou mobilní aplikaci FlixBus, spolupracující cestovní kanceláře nebo spontánně a přímo na autobusovém nádraží Praha Florenc. V ceně jízdenky nočních spojů je zahrnuto internetové Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky.

Související články

Témata
26. 5. 2017 07:31
Re: Tiskova mluvci..
A takhle vypadal její přijímací pohovor.
"Propagandu mám prostě v krvi, pane řediteli."
"Ja, natürlich Nina, přijímám Vás." >:D
25. 5. 2017 12:58
Tiskova mluvci..
Nina Göbbels.. to je alespon jmeno pro tiskovou mluvci :yes:
Kam se hrabe nejaky pohunek od ovci..
25. 5. 2017 09:14
Re: Co to je zase za článek?
Tak hlavně, že tento článek bude mít vysokou čtenost.

Přece jenom, Chorvatsko je nejnavštěvovanější a články o Chorvatsku nejčtenější.
25. 5. 2017 07:46
Co to je zase za článek?
Proč je to na tomhle serveru? Máme očekávat přepis jízdních řádů autobusových linek?
Zítra nové linky do Jelenova, Větrova, Zbyslavce nebo Brna?

(Profi ne, ale PR)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud