Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford a VW rozšíří spolupráci. V očekávatelné oblasti

ČTK ČTK 14. 6. 2019
31
2
Zobrazit náhledy (31)
Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion Volkswagen I.D. Vizzion

Automobilky Volkswagen a Ford Motor jsou blízko k dohodě o spolupráci při vývoji samořízených vozů.

Uvedl to šéf Volkswagenu Herbert Diess v projevu k vedoucím pracovníkům podniku. Firmy se již začátkem roku dohodly na společném vývoji lehkých užitkových automobilů.

Německý Volkswagen považuje spolupráci s americkým Fordem za strategicky důležitou pro zajištění rovnováhy svých regionálních zájmů. "Dnes jsme de facto podnikem silně orientovaným na Čínu. Proto potřebujeme protiváhu v USA," citovala z projevu šéfa Volkswagenu agentura Reuters.

Volkswagen v loňském roce dodal zákazníkům v Číně více než 4,2 milionu vozů, zatímco jeho odbyt v USA činil jen zhruba 638.000 vozů. Součástí koncernu Volkswagen je rovněž česká Škoda Auto.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - CHerokee
Hmm
| 14. 6. 2019
Jasné, bude se to samo řídit a samo dodržovat předpisy a kontrolovat stolici a dech pasažérů...tak může být jedno unifikované auto, bo to bude jedno. Supr budoucnost nám lajnují koncerny.
Avatar - CICERO
No jestli to samozřízení
| 14. 6. 2019
Automobilového sektoru bude vypadat takhle! Tak to dámy a panove, se máme na co těšit! :D Třeba to bude skutečně fungovat, jak ten novej infotainment od microsoftu a pak to hackne kdejakej Šikulin, Cicerin, nebo Si Tin Ping... :D Z tepla domova rovnou od stola… Takovej mám nos: :------) Ale nelžu Vám, to přísahám, sami poznáte... (Pokud přežijeme to globalní oteplení...)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku