Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Transit z roku 1965 lze nyní řídit ve hře Forza Horizon 4

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 8. 2019 • 09:47
1

Závodní simulátory jsou oblíbenou kratochvílí dětí i dospělých. V aktuálním vydání hry Forza Horizon 4 si lze vedle exkluzivních sportovních vozů vyzkoušet i lehký užitkový automobil Ford Transit, který výkonem nijak zvlášť neoplývá.

Mezi nejnovější přírůstky ve vozovém parku hry Forza Horizon 4 se zařadil Ford Transit první generace z poloviny šedesátých let dvacátého století. Lehký užitkový automobil, jehož zážehový čtyřválec o objemu 1,7 l disponuje výkonem pouhých 55 kW (75 k), se zařadil po bok výrazně výkonnějším zástupcům značky Ford, mezi nimiž nechybí supersport GT nebo pick-up Ranger Raptor.

Ford Transit první generace je podle oficiálních materiálů automobilky nyní k dispozici hráčům Forza Horizon 4 ke stažení, úpravám a samozřejmě i řízení. Virtuální model lehkého užitkového vozu má svým vzhledem i jízdními vlastnostmi věrně odpovídat skutečnému vozu a i přes skutečnost, že neoplývá stovkami koní pod kapotou, má být jízda s ním velmi zábavná.

Za vzor pro Ford Transit pro hru Forza Horizon 4 posloužil skutečný zástupce první generace tohoto modelu, který je ve špičkovém stavu součástí sbírky historických vozů, jíž vlastní a provozu britské zastoupení automobilky Ford.

Pro vytvoření virtuálního modelu bylo pořízeno kolem tisíce fotografií exteriéru i interiéru skutečného vozu a to ze všech možných úhlu. Z těchto fotografií byla vytvořena databáze, která umožnila vytvořit 3D model, který originálu odpovídá do nejmenších detailů a to včetně pantů dveří. Skutečnému vozu pak model odpovídá i svými jízdními vlastnostmi ve virtuálním světě hry.   

Zdroj: Ford of Europe

Související články

Témata
Avatar - tfu
6. 8. 2019 11:02
jedna se o DLC za 77Kc nebo v balicku 49 aut za celkem 719
Jen podoktnu ze auto neni zdarma ale jedna se o DLC za 77Kc nebo v balicku 49 aut za celkem 719, mozna by stalo za to se o tom v clanku zminit, pripadne o dalsich 48 vozech v DLC.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku