Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Forza Horizon 5 má nový update s filmovými auty. Je spíše zklamáním

Lukáš Volšický
Diskuze (0)

Populární závodní hra Forza Horizon 5 pro herní konzoli od Microsoftu se dočkala nového rozšíření. Údajně nabízí pět nových filmových aut, ale ve skutečnosti jsou jen tři.

Ve virtuálním automobilovém světě jsou na vrcholu aktuálních trendů hned dvě populární závodní hry. Pravidelně vás informujeme o novinkách v nejnovějším Gran Turismo 7 pro herní konzoli Sony PlayStation 5, ale občas zapomínáme na konkurenci pro Xbox One a Xbox Series X/S od Microsoftu. U hráčů s láskou k autům a vůni benzinu je ohromně populární i více arkádová Forza Horizon 5, která se právě dočkala nejnovějšího rozšíření se slavnými filmovými bouráky.

Bohužel, pro velkou skupinu hráčů je nejnovější balíček s oficiálním pojmenováním Universal Icons Car Pack spíše zklamáním. Věříme, že tvůrci to mysleli dobře, ale nová auta jsou ve skutečnosti jen tři. Spolu s legendárním Pontiacem Firebird Trans Am ze seriálu Knight Rider s Davidem Hasselhoffem se v novém balíčku představuje i Jeep Wrangler Sahara z Jurského parku a kultovní DeLorean DMC-12.

Právě automobilová hollywoodská superstar z filmové trilogie Návrat do budoucnosti je příčinou velkého zklamání. Ve Forze Horizon 5 se objevuje hned ve třech variantách, ale hráči by místo nich spíše uvítali jen jednu a zbylé dvě nahradili jinými slavnými filmovými auty.

Video se připravuje ...

Nejnovější rozšiřující balíček aut pro Forzu Horizon 5 se prodává v oficiálním herním obchodě za 299 korun. Forza Horizon 5 je k dispozici na platformách PC, konzolích Xbox One a Xbox Series X/S i v předplatném Xbox/PC Game Pass.

Lukáš Volšický
Diskuze (0)

Doporučujeme