Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

GTA Motor v Ženevě: Španělské Spano

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 3. 2011 • 03:09
16
1
Zobrazit náhledy (16)
GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano GTA Spano
Poprvé ve své 22leté historii se v Ženevě představila společnost GTA Motor, které zde vystavila svůj jediný model Spano.

GTA Spano sice již několik let v nepravidelných intervalech zaplňuje stránky motoristických magazínů a v loňském roce si jej mohli prohlédnout například návštěvníci přehlídky luxusních automobilů Top Marques Monaco.

Na mezinárodním autosalonu v Ženevě se ovšem španělský supersport představil vůbec poprvé. Dvoumístné kupé je poháněno kompresorem přeplňovaným vidlicovým desetiválcem, v jehož konstrukci je hojně využito kompozitních materiálů a titanu.

Výrobce ve svých tiskových materiálech uvádí, že GTA Spano dosahuje maximální rychlosti přes 350 km/h. Prvotina španělské značky má vzniknout v sérii pouhých 99 vozů a není zcela jasné zda bude mít nástupce.

Témata
Avatar - Subaru4ever
6. 3. 2011 20:43
Štít
Docela by mě zajímalo, zdali by nešla přední kapota zvedat a zavírat i za jízdy. Po letošní zimě by se dala používat jako parádní štít proti odletujícím kamínkům >:D >:-[]

a nejen, že by se chránilo čelní sklo, ale zároveň by člověk sbíral do "kufru" štěrk, který by šel buď zpeněžit, nebo využít na příjezdovou cestu >:D >:D >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku