Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda představuje osmiletý věrnostní program

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 1. 9. 2014 • 03:34
85
Pokud vaši Hondu postihne výrobní či materiálová vada, nemusíte mít strach, díky osmiletému věrnostnímu programu dostanete jednotlivé díly zdarma.

Staráte se o vaši Hondu tak, jak máte? Jezdíte na pravidelné prohlídky do autorizovaného servisu a používáte k opravě auta jen originální náhradní díly? Pak se na váš vůz vztahuje nový věrnostní program automobilky, který je určen pro vozy do osmi let stáří a 150.000 Km na tachometru.

Hlavní výhodou programu je skutečnost, že když se na vašem vozidle objeví porucha specifikovaných částí vozidla, Honda vám poskytne náhradní díly na opravu zdarma. Zároveň se účastí v tomto programu zvyšuje hodnota ojetého vozu.

Věrnostním programem jsou kryty poruchy, jež musejí mít charakter výrobní nebo materiálové vady, která nebyla způsobena vnějším vlivem, poškozením, nepovolenými úpravami, hrubým zacházením, používáním vozidla v rozporu s pravidly uvedenými v uživatelské příručce nebo použitím vozidla pro soutěžní účely.

V takovém případě kryje program části vozu jako motor a jeho vnitřní časti (s výjimkou příslušenství motoru), manuální nebo automatickou převodovku a její vnitřní části (s výjimkou příslušenství převodovky), hnací hřídele (kromě gumových manžet), řízení – převodku řízení (kromě spojovacích tyčí a manžet, jednotku DPS – diferenciál 4WD (kromě gumových manžet), elektronické řídící jednotky pro motor (ECU), komfortní příslušenství a multiplex (MICU), převodovku (TCU), řízení (EPS), airbagy (SRS) a ABS (modulátor ABS). Program se však nevztahuje na práci, ani na ostatní díly vozu.

Související články

Témata
5. 9. 2014 12:50
Re: Kdyby ta Honda
Kdyby byla taková,tak si myslím, že by na té záruce akorát prodělali.... >:D
4. 9. 2014 13:50
ceny
a na SVK popri tom u Civica trochu zdvihli cenu a znížili zľavu z 2800 na 2000 EUR... ;-\
3. 9. 2014 09:16
Re: nekupovat
V Amerike ma Honda vyborne predaje a prehliadky niesu povinne a nemaju ziaden vplyv na zaruku. Vymena oleja je to jedine co pozaduju
Avatar - trapid
2. 9. 2014 20:01
Re: HONDĚ TEČE DO BOT A TAK SE ZAPRODANOSTÍ PŘIDÁVÁ
Tak to je pravý nefalšovaný SAZOMET.
Myslím, že kdyby to takto osolil při jízdě přede mnou, tak bych se asi neudržel, zastavil ho a ručně mu vysvětlil, že takhle opravdu NE.
A to mám diesely odjakživa rád.
Avatar - Andromeda
2. 9. 2014 19:53
Re: Bravo Honda
Ale opatrně - špičatá polobotka a vysoké IQ Topol "odpovědně cca 2x dráže než jiní nakoupil" verze s téměř papírovou věží >:-[] ( beze srandy ji prostřelí možná i dědeček s dobrou průbojností, samopal vz 58 , ale pšš o tom ... ) ... Tak bacha, aby někdo neměl náhodou prak ... >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku