Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai Elantra-Lambo-Mustang přistižena v provozu. Majiteli závidíme!

Filip Melich Filip Melich 4. 8. 2022 • 07:14
21
4
Zobrazit náhledy (21)
Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra Hyundai Elantra

Je to tady, supertajný Hyundai Elantra vyladěný od Lamborghini a s prvky Mustangu se konečně ukázal na veřejnosti. Jednotlivé automobilky však zatím dělají, že o něm nic neví.

Dobře, auto na fotkách nepochází z velice pravděpodobné spolupráce automobilek Hyundai, Lamborghini a Ford. Kreativita se však majiteli vozu upřít nedá. Repliky drahých vozů se málokdy skutečně povedou, proto je vlastně dobře, že se o to ani nepokoušel. Výsledkem sice není tak přitažlivé auto, jak si zřejmě majitel myslí, ale mohlo to dopadnout i mnohem hůř.

Hyundai Elantra není autem, jehož plakát budete mít vylepený v pokoji či garáži. Co když vám ale jedno takové auto v garáži stojí a vy fakt hodně toužíte, aby víc připomínalo nějakou plakátovou exotiku? Majitel Elantry na fotkách šel cestou bodykitu.

Základem změn je nový lak karoserie, nebo možná spíše polep. Vzadu jsou pak zatmavená světla a kola, za nimiž se skrývají oranžové třmeny brzdy, dostala černé lakování. Nejdramatičtějšími změnami jsou však nové díly karoserie.

Vepředu našel místo nárazník svým tvarem připomínající nějaké moderní Lamborghini, nejvíce asi model Huracán. V něm se nachází oranžové zvýraznění, které najdeme také na dalších dílech karoserie. Na samotné přídi je logo připomínající svým tvarem ikonický znak italské automobilky. Při bližším pohledu je na něm však vyobrazen běžící kůň, tedy znak Fordu Mustang.

Na bocích jsou nástavce prahů a imitace nasávacího otvoru, které rovněž připomínají Lamborghini. Záď, respektive nový zadní nárazník je větší „freestyle“. Nechybí ani imitace velkého difuzoru a oranžové detaily. Na fotkách to moc není vidět, ale na víku kufru také přibylo velké křídlo. Logo na zádi se pak už svou příslušností k Fordu Mustang netají.

Z nepříliš kvalitních fotek se zdá, že záď vozu již utrpěla nějaké drobné poškození. Zřejmě nějaký závistivec, který majiteli nechtěl dopřát jeho luxusní Hyundai Elantro-Lambo-Mustang. Nedivíme se.

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata
Avatar - wakantanka
5. 8. 2022 06:34
Odkedy
sa tuzingu hovorí kreativita?
Avatar - del42sa
4. 8. 2022 08:48
supertajný Hyundai Elantra
odporná kreatura