Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai Genesis Coupé Bisimoto: Kladivo na Bugatti Veyron

Jan Mička Jan Mička 24. 9. 2013
3
10
Podíváte-li se na stránky společnosti Bisimoto, nebude vám úprava Hyundai Genesis Coupé pro letošní SEMA Show připadat nikterak specifická.

Bisimoto je každoročně na SEMA Motor Show velmi produktivní. Zatímco loni jsme mohli na jeho stánku obdivovat těžko pochopitelnou Elantru GT s 600 koní pod kapotou, letos bylo zaměřeno na jedno z nejdostupnějších driftovacích náčiní na světě.

Hyundai Genesis Coupé má s motorem Lambda 3.8 V6 v základu 258 kW, což pochopitelně nestačilo. Sérií úprav bylo dosaženo výkonu, který se údajně vyrovná jízdně nepřekonanému Bugatti Veyron. Konkrétní hodnoty se dozvíme až začátkem listopadu v Las Vegas, očekáváme však více jak 1000 koní!

Největší množství úprav se pochopitelně provedlo na motoru. Ten mimo jiné dostal nové vačkové hřídele, přeplňování Turbonetics BTX6462, nový intercooler, kompletní sání nebo palivový filtr Kinsler. Zanedlouho se již dozvíme, jak se tuning projeví v praxi.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Stejsn
Co?
Stejsn
| 25. 9. 2013
"Podíváte-li se na stránky společnosti Bisimoto, nebude vám úprava Hyundai Genesis Coupé pro letošní SEMA Show připadat nikterak specifická." - specifická?
Ani náhodou
Wendover
| 24. 9. 2013
Nie zeby som bol odporca hyundai ale porovnávat toto tu hore s Bugatti a ešte napísať že je to "kladivo" na Bugatti je silná káva aj na mna >:D

Bugatti Veyron je auto všetkých aut kazde novo vytvorené supersport auto porovnávaju s Bugatti Veyron pretože Bugatti je luxus, kvalita, pocit istoty, meno ( ktoré ma poriadnu váhu ) a superikona všetkého 4 kolesového :yes:

Brawo Bugatti :yes:
Avatar - VDC
hyundai
VDC
| 24. 9. 2013
Tak určitě! ;-)
hyundai
Petrko
| 24. 9. 2013
No jo jenže miss world ti nedá. A ta udržovaná čtyřicítka tě slupne jak malinu. ;-)
Avatar - VDC
hyundai
VDC
| 24. 9. 2013
Pokud je na snímcích opravdu ono "kladivo", pak patří úpravci :yes: za střízlivý exteriér (barvu nekomentuju). Opravdu se to takhle relativně lehce ospoilerováno nevznese? :-)
No a co se týče "kladivovatelnosti", tak asi takhle - důkladně udržovaná 40ka má jistě co nabídnout, ale "kladivo" na miss world to nikdy nebude. Zdůrazňuji, že nechci být neuctivý, to není ironie, ale fakt. :-)