Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Iveco Stralis Hi-Way lze řídit díky Euro Truck Simulator 2 (Video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 21. 7. 2013 • 17:26
25
5
Zobrazit náhledy (25)
Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco
Jednou z hvězd hry Euro Truck Simulator 2 od české společnosti SCS Software je vlajková loď značky Iveco model Stralis Hi-Way.

Hra Euro Truck Simulator 2 nabízí velmi věrnou kopii reálného světa dálkové dopravy. Její kvality potvrzuje i skutečnost, že tento herní simulátor je nabízen ve více než 30 jazycích a patří k nejprodávanějším evropských PC hrám.

V případě tahače Stralis Hi-Way, oceněného titulem IInternational Truck of the Year 2013, spolupracovali vývojáři SCS Software přímo s automobilkou Iveco a za využití nové techniky modelování vytvořili jeho věrnou a realisticky působící virtuální repliku.

Hráči v Euro Truck Simulator 2 začínají podobně jako řidiči v reálném světě bez vlastního nákladního vozidla, k němuž se postupně dopracují. Postupně si pak mohou vybírat z nejrůznějších tras, druhů nákladů a samozřejmě i svůj vlastní kamion.

Cílem hry je úspěšná doprava nákladů v rámci stanovených lhůt při respektování rychlostních limitů a dalších omezení platících pro těžká nákladních vozidla. Svět Euro Truck Simulator 2 nabízí více než 60 velkých měst střední a západní Evropy včetně Velké Británie.

Řidiči se na svých trasách řídí navigačním systémem a stejně jako ve skutečném světě musí se svým vozidlem navštěvovat čerpací stanice, odpočívadla, platit mýtné na dálnicích a v případě potřeby navštívit i servis.

Vytvoření virtuální repliky skutečného tahače pro Euro Truck Simulator 2 trvá několik měsíců a výsledkem je 3D model plně odpovídající realitě. Vozidla ve hře jsou samozřejmě vybavena interiéry s plně funkčními ovládacími prvky včetně zpětných zrcátek.

Témata
16. 9. 2015 16:30
Re: euro truck
Hrozný...? Jako, jestli porovnáváš výkon 500/560 Stralis vs 730 V8 Scania nebo FH16 700/750 Volvo tak jasné, že ten rozdíl bude znatelný, ale takové váhy nelze porovnávat....Normálně tam mám R560 V8 Scanii Streamline....před nedávnem jsem zkusil Iveco Stralis Hi-Way 560 e5 s 25t a velice mě to Iveco překvapilo....(Testováno na trase Brno-Algier)....výkon nechyběl ani v afrických kopcích na Atlase.../pohoří v S. Africe) a spotřeba byla velice příznivá....takže...:) nevím co na tom vidíš hrozného....:D
16. 9. 2015 14:14
Re: euro truck
Parametry uvedené SCS Software jsou parametry, kdy PC hru utahne dlouhodobě.....hru Euro Truck Simulator 2 utahne i 2 jádrový procesor s frekvencí 2.0-2.1ghz (nepočítám turbo, mám na mysli běžnou frekvenci!) a 1 gb ram.....ale důležitá je grafická karta! Měl jsem ATI Radeon X550 256Mb a hra mi při načítání padla /způsobené slabou GK/.....potom jsem zkusil nVidii GT210 1GB DDR3 od Asusu a hra jede na střední i s grafickými mody na cca 20-35fps. Takže není potřeba NASA mašina....stačí dobrá GK za 2-4 tisíce :-) a půjde to i na ultra a 400%.... :-)
22. 7. 2013 23:41
Re: euro truck
Presne, ja mam jeste starsi a plny detaily v klidecku. Zalezi, co si clovek pred tema letama poridil.
Avatar - boost.
21. 7. 2013 12:50
Re: euro truck
Neřekl bych. Já mám počítač asi tak čtyři roky starý a jede mi to na plný detaily v pohodě. Zrovna včera jsem si našel chvilku a vzal jsem to hrozný Iveco z Berlína do Wroclawi. >:-[]
Avatar - DawQa
21. 7. 2013 10:30
euro truck
Hra je to super, ale hw náročná a když to člověk namoduje je potřeba ještě lepší mašina..

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku