Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jak by vypadala Škoda Scala Junior? Skutečný základ naštěstí tak ošklivý není

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 20. 12. 2018 • 03:52
69
31
Zobrazit náhledy (69)
Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala
Nový model mladoboleslavské Škodovky už díky šikovným grafikům získal mnoho podob včetně „chudého“ Juniora. Poprvé můžeme tuto vizi porovnat se Scalou, která není vybavená po strop.

Model Fabia Junior tvořil před lety vstupní bránu do světa Škodovek. Byla to co možná nejvíce očesaná výbava, která měla za úkol srazit finální cenu na minimum. Nelakované nárazníky ještě nejsou tak bizarní ve srovnání s tím, že taková fabia neměla třeba ani krytou přihrádku před spolujezdcem…

I když je takový výbavový stupeň naštěstí již minulostí, stále je oblíbeným terčem nezávislých grafiků. Kdykoliv se objeví nová Škodovka, tvůrci ji kromě jiného přepracují i do této „vylevněné“ verze. Už jsme tedy viděli takto zpracovanou Octavii či Karoq.

No a teď se k nim přidává i nová Scala, jíž jsme zatím mohli vidět jen napěchovanou příplatkovými položkami všeho druhu. Ovšem nebojte, ani ta se žádné verze bez lakovaných nárazníků nedočká.

Shodou okolností se v době uveřejnění této vize (jíž připravil grafik X-Tomi) začala internetem šířit první várka fotografií Scaly, která není vybavená tolik jako v Tel Avivu vystavené kousky. Všimnout si toho můžeme hlavně na zádi, kde chybí protažené sklo pátých dveří a vůz se musí obejít bez nejvyšší světelné technologie s diodami. Na druhou stranu mu alespoň stále zůstávají litá kola, byť o menším rozměru.

Na podobu jednotlivých výbavových stupňů si musíme ještě chvilku počkat, ale nebude to trvat dlouho. Škodovka už v lednu uvede do provozu konfigurátor a prozradí také ceny jednotlivých motorizací a výbav. Zatím totiž víme jen to, že nejnovější model mladoboleslavské značky bude cenově zapadat někam mezi Fabii a Octavii.

video

Související články

Témata
27. 12. 2018 12:59
Scala na podvozku Pola, takže opět Rapid
Kdo si přečte tech. data, zjístí, že Scala má podvozek až na pár mm stejný jako VW Polo, takže opět nejde o plnokrevný hatchback třídy C, ale kombíček třídy B. Nic proti, jen na mlžení a kroucení faktů už tu máme Babiše a Zemana >:D
Avatar - Beefcake
21. 12. 2018 08:35
Re: Uz zas
No a este podsunut v nadpise informaciu "Skutečný základ naštěstí tak ošklivý není".
Avatar - Dinar
21. 12. 2018 07:42
Re: Reálný pohled
Ta škodovka vám chlapci ale motá hlavy. >:D
Avatar - Dinar
21. 12. 2018 07:41
Re: Patlalovy vize...
Taky moc nechápu, k čemu jsou tyhle počiny dobré, kdyby namaloval ferrari s černými nárazníky, tak redakce vytvoří článek o 488 junior? :-O
21. 12. 2018 07:17
Re: Reálný pohled
U me zadne zklamani, uz jen ta pompeznost co z toho delali, jak kdyby udelali novy model ve stylu Ferrari. Proste jen udelali Mish Mash, nejak tam neco splacame a je to. Hnus uz podle fotek a potkal jsem dve u bolky a byl to jeste vetsi hnus. Ale delaji, jak kdyby to byl stezejni model, na kterem to vse stoji.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud