Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jaká tři auta by si koupil Jeremy Clarkson, kdyby měl omezený rozpočet?

Jan Zajíc Jan Zajíc 19. 6. 2020 • 22:05
78
5
Zobrazit náhledy (78)
Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan Skyline GT-R Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Range Rover Vogue Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Alfa Romeo GTV Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

Jeremy Clarkson patří mezi lidi, kteří se při výběru nového auta nemusejí příliš ohlížet na peníze. Co kdyby ale zchudl?

Známý britský moderátor v podcastu The DriveThrough si právě tuhle situaci měl představit. Tedy do určité míry, měl totiž jmenovat tři auta, která by chtěl vlastnit, ale současně by jejich cena neměla přesáhnout 100 tisíc liber, tedy asi 2,9 milionu korun. Což samozřejmě není zrovna málo peněz.

Jisté omezení to ale je. Tak jaké vozy Clarkson vybral?

Asi vás nepřekvapí, že ukázal na Range Rover. Jeremy toto luxusní SUV dlouhodobě miluje a s jeho vlastnictvím má zkušenosti. i proto by si ho vybral znovu. Kdyby měl omezený rozpočet, sáhl by po třetí generaci L322 se vznětovým osmiválcem. Přesně takový už měl.

Druhá volba zní trochu překvapivě. Clarkson by se rozhodoval mezi starším BMW M3 a klasickým Nissanem Skyline. A zvolil by prý japonskou legendu.

Zato třetí vůz se asi dal očekávat, minimálně tedy jeho značka. Moderátor je znám slabostí pro automobily Alfa Romeo, takže by vybíral mezi nimi. 

Jako první možnost ho napadla jeho oblíbená Alfa GTV6, kterou aktuálně shodou okolností vlastní. Jde o vůz, do něhož se zamiloval během natáčení epizody The Grand Tour ve Skotsku.

Padlo ale také ještě jméno Alfy Romeo Spider, známého kabrioletu, který se vyráběl skoro 30 let. A právě u něj by Jeremy prý asi skončil.

Související články

Témata
20. 6. 2020 16:35
Poďme všetci napísať svoje tri možnosti
Takže za mna.1.Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ 2.Range Rover Velar 3.Mercedes E 450 4MATIC /po FL/
20. 6. 2020 14:39
GTV vs. GTV6
Preco su v galerii fotky najma uplne inej Alfy, tusime vsetci, no vyhodit diletanta ma pravomoc len niekto z redakcie... :)
19. 6. 2020 21:57
Re: Vyber
Myslíš, že ten človek tuší, čo je normálny plat? :D
Avatar - palix
19. 6. 2020 21:06
Re: Vyber
Pokiaľ má človek na servis daného auta, nie je problém kúpiť si čokoľvek. Možno práve spomínaná E46-ka by bola jednou z najspoľahlivejších volieb :).
Ináč 100 000 libier je veľmi slušný rozpočet. Keby mal 30 000 - to by nebolo nejako extra veľa na 3 autá :). A k tomu normálny plat - tam by sa pozeralo aj na náklady.
19. 6. 2020 20:07
Vyber
Za tie peniaze je x moznosti, ale jeho vyberu, nie moc co vytknut. Mozno namiesto alfy by som siel do e46 330i coupe.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud