Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Klub sportovních aut v Brně 2012: Velká fotogalerie

7. 5. 2012 • 19:01
148
19
Zobrazit náhledy (148)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Letošní sraz na Masarykově okruhu byl již pátý v historii Klubu sportovních aut.

Po celý uplynulý víkend patřil brněnský Masarykův okruh sportovním a luxusním autům: konal se zde dvoudenní veřejný sraz Klubu sportovních aut (KSA). Široká veřejnost měla možnost i na živo prohlédnout na 300 aut – na parkovišti a v boxech, i v akci na dráze.

Meteorologické předpovědi strašily deštěm a nízkými teplotami, návštěvníci (mezi nimi i 10 výherců naší SMS soutěže) se ale odradit nenechali. A počasí nakonec přálo, hustý déšť zahalil Brno až pozdě v neděli večer. Co kromě hezkého počasí čekalo na ty, kdo během dvou dnů dorazili na Masarykův okruh?

Hlavním tahákem měl být souboj supersportů. Koengisegg Agera nakonec nedorazil, a tak ze souboje s Bugatti Veyron sešlo. Místo toho se ale v sobotu o polední přestávce vedle Veyronu postavil neméně zajímavý soupeř: Porsche Carrera GT. A nechyběl ani superrychlý Gumpert Apollo.

Vedle těchto lahůdek ale nebyla nouze ani o další auta. K pravidelným účastníkům akcí KSA jsou majitelé nejrůznějších variant Porsche 911 (včetně vrcholné verze GT3), Nissanů GT-R či BMW M3. Zkrátka ale nepřišli ani příznivci dnes již klasických sportovních aut – na parkovišti i na trati byly k vidění Honda NSX, Jaguar XJ-S nebo Ferrari Testarossa. A objevila se i replika Lamborghini Countach…

A jak akci hodnotí sám Nikolaos Seizis, zakladatel a majitel Klubu sportovních aut? „Myslím, že za všechny členy klubu sportovních aut mohu říct, že to byla opravdu povedená akce, a že si ji všichni náramně užili.“

Související články

9. 5. 2012 08:03
Re: Galerie
Mysli zrejme HDR... a ma pravdu, fotky su fakt zle a to sa mi HDR vseobecne paci
Avatar - Enthusiastic.driver
8. 5. 2012 22:26
Re: časy
pořád jsou "ti snobové" lepší než ty, protože ze způsobu jakým píšeš je jasné, že ty sám jsi na okruh nikdy ani nepáchnul... :no:

řekl bych - typicky české...
8. 5. 2012 22:15
Re: časy
myslíš špatně :no: Mičánkova závodní RSR je někde 2:05
...třicet členů KSA překonává nejrychlejší kvalifikační kola WTCC >:D
8. 5. 2012 21:01
Re: Galerie
aky ART style mas na mysli?
8. 5. 2012 16:17
Re: časy
Neblbni, kdybys tam byl s vlastnim podobnym autem, tak by ses taky nehonil za cas <2min :-) Nejspis bys chtel, ale po 1,2 kolech by jsi zjistil, ze mas v * gumy, brzdy, pokud ne nejaky ten plech ;-) Nehlede na to, ze to zadny smrtelnik bez treniknku nejspise neda. Je neco jineho se projet s vlastnim autem, hlavne pohonit ego anebo vlitnout na trat s F1 v ramci nejakeho proma. A uz vubec neber zavody. Na Ferrari days cca 4r zpet mel mlady Charouz zapujcenou F1, s kterou jezdil Schumi, odjel ani ne jedno kolo (boxy-boxy) a jen to simral.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku