Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Knight Rider se vrátí, chystá se celovečerní film

Jan Zajíc Jan Zajíc 11. 8. 2020 • 03:10
38
5
Zobrazit náhledy (38)
KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica KITT Replica

Americký televizní seriál Knight Rider ve své původní podobě má kultovní postavení. A prý se chystá velký návrat...

Tentokrát ovšem nepůjde o seriál, značku Knight Rider má oživit celovečerní film, který zamíří do kin. O scénář se podle serveru Deadline postará T.J. Fixman, výkonným producentem bude Judson Scott.

Zajímavější je ale jméno režiséra. Režie se totiž má chopit James Wan, muž který se podepsal pod filmy jako Aquaman, Saw nebo Rychle a zběsile 7.

Jak přesně bude Knight Rider oživen, ale zatím není vůbec jasné. V původním seriálu z 80. let, na který pak navázala (výrazně méně úspěšně) další díla, hrál hlavní roli David Hasselhoff, jehož doplňoval inteligentní a mluvící Pontiac Firebird Trans Am, přejmenovaný na KITTa (Knight Industries Two Thousand).

Pokud tvůrci chtějí na originál navázat, což je prý v plánu, nabízí se, že tuhle kultovní dvojici v nějaké podobě v novém snímku využijí.

Tušíme ale, že na hlavní role už to nebude. No, uvidíme.

Související články

Témata
9. 1. 2021 11:01
Ses kkt vole
1.JE TO PISNICKA DEB**KU
2.K.I.T.T NENI MRD*A
3.SÁM SEŠ MRDK* KOK**E
Avatar - Stejsn
11. 8. 2020 21:49
Pche,
David se dávno vrátil! https://www.youtube.com/watch?… A s pořádnou károu, ne s nějakou americkou m_dkou! True Survivor!
11. 8. 2020 21:26
cernej jezdec jede tmou
Davidovi šmakoval chlast, ted uz to neukočíruje ty emerický koně. Viděl bych to na aquamena, i s akvárkem.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud