Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lamborghini za 11 milionů zapálil v Praze žhář, zřejmě se také popálil

ČTK ČTK 11. 10. 2022 • 08:13
34
4
Zobrazit náhledy (34)
Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů. Ve Vysočanech shořelo luxusní lamborghini za 11 milionů.

Vůz Lamborghini za 11 milionů korun zapálil na konci září v Praze žhář. Dokládají to záznamy z kamer, které dnes zveřejnila policie na webu.

Pachatel se zřejmě při tom také sám popálil, což by mohla být podle policie stopa k vypátrání žháře. Policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po podezřelém.

Požár zničil luxusní osobní auto Lamborghini Huracán parkující ve Freyově ulici v pražských Vysočanech v noci z 28. na 29. září. Z fotografií zveřejněných dříve hasiči vyplývá, že vůz byl u provozovny prodejce aut Advantage Cars. Na záznamu z bezpečnostní kamery je vidět muž v mikině s kapucí, který přichází k Lamborghini s kanystrem, vůz polévá hořlavinou a následně ho zapaluje. Při zapálení hořlavina prudce vzplála i mimo vůz a plameny zasáhly i samotného žháře.

Video se připravuje ...

"Rádi přivítáme informace i k osobě ve vašem okolí, která má čerstvé popáleniny v obličeji a na rukou," požádali policisté veřejnost. Žhář je pravděpodobně muž střední postavy. V době činu byl oblečen do mikiny s kapucí, zřejmě značky Adidas, a měl na sobě také světlé kalhoty a bílé tenisky značky Nike. "V neposlední řadě se obracíme i na samotného podezřelého, aby své nepochopitelné jednání přišel vysvětlit na jakoukoli policejní služebnu, či kontaktoval linku 158," sdělil mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Doporučujeme

Témata
12. 10. 2022 16:11
Re: Reseni
A možno ho majiteľ túroval pred domom každý deň!
Avatar - Mikesus
12. 10. 2022 10:01
Re: Reseni
Taky mně napadl pojistný podvod a nějaký bílý kůň. Ale na druhou stranu, dnes člověk potká různá individua, u kterých nikdy nevíte, co je napadne.
12. 10. 2022 01:30
Re: Reseni
Pojistný podvod mě napadnul jako jediné vysvětlení. Mluvili o tom, že to bylo auto pro zákazníka. A to ho nechali stát jen tak venku? Zvláštní.
11. 10. 2022 20:08
Reseni
Takze nyni vime, ze to byl zhar a pozar nevznikl samovolne v motorovem prostoru. Docela by mne zajimala motivace a myslenkove pochody onoho zhare. Pojistny podvod, zavist, nas*any soused..