Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Land Rover Defender a 65. narozeniny: Tak takhle ne...

Michal Fokt Michal Fokt 1. 12. 2013 • 21:16
6
4
Zobrazit náhledy (6)
Land Rover Defender
Land Rover Defender slaví pětašedesátiny a tahle hrůzostrašná záležitost má být dárkem k výročí od ateliéru Studio Job.

U Land Roveru si řekli že je třeba ne úplně kulaté 65. narozeniny pořádně oslavit, protože budou poslední, které jsou alespoň půlkulaté, nejpozději v roce 2015 se totiž tento model stane nadobro minulostí a zatoužili po nějakém velmi speciálním projektu. K jeho realizaci byla vybrána společnost Job Design, která se se svým výtvorem zcela nepochybně zapíše do automobilové historie ...a o to asi šlo především.

Namísto exkluzivního laku, nejvybranější kůže a efektních litých kol změnili Defa v psychedelický alegorický vůz, jenž by zanechal dojem i na karnevalu v Riu, kde se dá vidět opravdu ledacos. Rád bych vám auto popsal, ale popravdě řečeno mi došla slova, která jsou navíc beztak zbytečná, protože nic nedokáže v tomto případě nahradit fotografie. Ba co víc, u některých přidaných prvků si vlastně ani nejsem jistý, co vlastně mají symbolizovat.

Ostatně přesvědčte se sami. Jestli na fotky budete dlouhé minuty zírat v němém úžasu, tak pochopíte, o čem mluvím. A účel této kreace, tedy, zápis mezi největší autoúchylárny ever, byl úspěšný. Teď nás bude tahle kreace pronásledovat ještě dlouhé roky, na to vemte jed.

Témata
Avatar - Stejsn
2. 12. 2013 13:30
Náhodou to zrcátko
bych montoval na všechny nový auta prodávaný v tuzemsku, protože nejmíň polovina českých řidičů prostě nepochopí, že se do zrcátek mají občas dívat. Třeba by je to aspoň trklo.
Avatar - Picklenose
1. 12. 2013 21:30
?
Co jim to auto udělalo?
1. 12. 2013 20:42
Kyselka
Autorovi clanku nepochybne schazi trocha smyslu pro humor. Halt asi uvnitr chybi ta nejvybranejsi kuze apod. Mohl si ale dat trochu vic prace, nez jen nahrat fotky.
Nastesti tak neni u tvurcu tyhle kreatury :-)
Defendera podle prani pana Fokta by jsme urcite sehnali, ale nebylo by to na clanek a ani zadarmo.