Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lazareth láká na premiéru létající motorky se čtyřmi proudovými motory

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 19. 12. 2018 • 00:03
8
Zobrazit náhledy (8)
Lazareth LM847 Lazareth LM847 Lazareth LM847
Francouzská společnost Lazareth Auto-Moto má na svém kontě řadu velmi odvážných automobilů, čtyřkolek i motocyklů, ale její nejnovější kreace je má všechny překonat díky své schopnosti létat.

Ludovico Lazareth se svou společnosti Lazareth Auto-Moto v nepravidelných intervalech šokuje svět svými kreacemi, z nichž lze zmínit například Twingo V8 Trophy či extrémní silniční čtyřkolky Wazuma Bio V12 nebo V8F s dvanáctiválcovými a osmiválcovými motory.

Lazareth Auto-Moto se věnuje i motocyklů a má na svém kontě například BMW R 1200 R Scrambler nebo svou vlastní konstrukci LM 847 z roku 2016, připomínající čtveřicí kol a použitím automobilového motoru Dodge Tomahawk z roku 2003.

Právě na posledně jmenované dílo značky Lazareth má podle dostupných informací navazovat její novinka s označením LMV 496, která rovněž představuje čtyřkolový motocykl s vidlicovým automobilovým motorem, ale schopný navíc i létat.

Lazareth LMV 496 je prozatím zahalen rouškou tajemství, kterou prostřednictvím krátkého videa lehce nadzvedl samotný výrobce. Díky tomu můžeme žasnout nad jeho odvahou stvořit v dnešní době plné elektřinou poháněných dronů stroj, který je svou konfigurací pro let do jisté míry připomíná, ale je přitom osazen čtveřicí proudových motorů.

Lazareth Auto-Moto prozatím nezmiňuje bližší informace ohledně techniky a jízdních i letových výkonu LMV 496, ale uvádí, že jeho kompletní odhalení se odehraje 31. ledna roku 2019.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud