Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Legendární reklama VW s divokou babičkou má pokračování. Za volantem pořád umí!

Stanislav Kolman
Diskuze (11)

Reklamní spot s roztomilou babičkou prodávající VW plný vzpomínek byl před dvanácti lety hitem. Dnes se dočkal volného pokračování.

Původní reklamu Volkswagenu si můžete pustit výše. Postarší dáma v něm dvěma zájemcům prodává svůj ojetý Golf ve velmi dobrém stavu. Tedy alespoň soudě dle prvního dojmu. Jak totiž reklama prozrazuje, paní má na své auto nespočet hodně divokých vzpomínek. Reklama vznikla roku 2010 a jen na jednom youtubovém kanálu má přes 23 milionů zhlédnutí.

Její pokračování přichází o dvanáct let později, kdy oni novopečení majitelé odjíždějí Golfem z její příjezdové cesty. Ano, herečka je to sice jiná, ale příběh stejný. Po svém někdejším autě tak moc smutnila, až si jej dokonce nechala vytetovat. Jednoho krásného dne však navštívila showroom VW a vzhledem ke sloganu Bring back the energy tušíte, co asi následovalo… usedla za volant elektromobilu!

Asi vás nepřekvapí, že se s Volkswagenem ID.4 GTX – nejvýkonnější 299koňovou verzí elektrovozu – náramně pobavila. Novodobý reklamní spot má za úkol vypíchnout, že i s baterií a elektromotory si užijete obdobných radovánek jako se spalovacím motorem. Ať už je váš názor na to jakýkoliv, jedno je jisté. Babička to za volantem pořád umí!

Video se připravuje ...

Stanislav Kolman
Diskuze (11)

Doporučujeme

22. 12. 2022 08:36
Re: To je taaaaak....
https://www.youtube.com/watch?…
22. 12. 2022 07:07
Re: Jak je sakra možné...
Viděl si někdy skákat cokoliv od iD? 2t elektrika by se rozpadla pod dopadem své nadváhy :-[]
22. 12. 2022 07:05
Re: Asi naj reklama od vw
Taky bych řekl, že tahle stará reklama (hlavně na opravdové auto), je povedená :yes:
Avatar - kari.laz
21. 12. 2022 22:44
Re: To je taaaaak....
Pochybuji, že s tím jde udělat byť jen půlka toho, co je v reklamě. To auto nemá daleko do dvou a půl tuny a i kdyby to utrhnul, tak to bude neohrabaný jak buvol na ledě. Rozhodně to tam nebude takhle skládat a ještě u toho pálit zadní gumy.
21. 12. 2022 21:14
Jak je sakra možné...
...že tu novou reklamu Volkswagenu cenozoři nezakázali? Vždyť přece "agresivní a nebezpečná" jízda v automobilových reklamách je nyní v progresivistických zemích přísně zakázaná. Nebo toto debilní nařízení platí jen pro normální spalovací auta?!! :-O :-O :-O