Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

LG Electronics bude dodávat audiosystémy pro VW, Škodu a SEAT

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 26. 10. 2009 • 22:39
124
V letech 2012 až 2018 bude audiotechniku do vozů značek VW Group dodávat korejská LG Electronics.

Korejský elektronický koncern LG Electronics se dohodl s největší evropskou automobilovou skupinou Volkswagen na dodávkách audiotechniky. Dohoda v hodnotě kolem 370 milionů dolarů (6,4 miliardy Kč) je uzavřena na sedm let a platit bude od roku 2012.

LG se tak stane jedním z největších dodavatelů audiosystémů pro tři značky skupiny - německý Volkswagen, českou Škodu a španělský SEAT, sdělila dnes korejská firma.

Obě skupiny mají uzavřenu dohodu o spolupráci na poli automobilové audiotechniky od roku 2007.

LG je jednou z předních elektronických skupin světa. Je například druhým největším producentem televizorů s plochou obrazovkou a třetím největším výrobcem mobilních telefonů na světě.

Související články

Témata
Avatar - miromen
28. 10. 2009 10:20
Re: KUDY KAM
Tudle nudle >:D
Avatar - white label
28. 10. 2009 10:18
Re: KUDY KAM
>:D
Avatar - miromen
28. 10. 2009 09:38
Re: Bože jak mnoho povolaných, leč málo vyvolených.....
Tak ono je to hlavně o preferencich. Někdo třeba nevidi rozdil mezi WATSONEM a LG a někdo pozna rozdil mezi LG vs PANASONIC v plazmach a LG vs SAMSUNG v lcd. No a pak tu jso ti co to vubec neřeši a těch je dost. Prostě přijdou do prodejny a vezmou to co se jim libi bez ohledu na cenu.
28. 10. 2009 09:09
Re: Bože jak mnoho povolaných, leč málo vyvolených.....
no dělám v obchodě už 12 rok - sice ne v elektru, ale s některými se poměrně dobře znám. Oraváci tahají čínu - to jestli to nazvou orava nebo čankajšek je v podstatě jedno.... před 3 lety, kdy jsem se rozhodoval, co dát do obýváku, tak mi tohle dohodili právě nákupčí elektra - je pravda, že první kus - po dvou hodinách zelený proužek - výměna do 24 hodin i s omluvou(vím nestandartní řešení) - no a od té doby musím zaťukat na dřevo - co se na tu dobu týče - před 3 lety - standartní základní parametry - a cena o polovinu nižší než souzi od "značek". Ano je to low cost - s tím jsem to kupoval, ale zase na druhou stranu vím, že mnohdy to, co se kupuje jako značka jde z fabriky jen jinou bránou, než to, co se kupuje jako *.... Jen mají lidé super pocit, že si koupili "značku". Ale určitě nebudu obhajovat "oravu" jako high end supr túpr marku ;-)
28. 10. 2009 08:52
Re: Bože jak mnoho povolaných, leč málo vyvolených.....
Už z nadpisu článku mnozí pochopili, že se jedná o elektroniku do auta.

A opět tu máme závody ve vypisování kusových výrobců domácího hifi. >:D

Tohle to není o tom, kdo zná toho nejdražšího. ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud