Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mansory představuje svou vizi amerického snu, upravený Cadillac Escalade

Ondřej Mára
Diskuze (0)

Známý úpravce luxusních vozů se pustil také do amerického prémiového SUV Cadillac Escalade.

Společnost Mansory, která je dobře známá svými často výstředními úpravami luxusních vozů, se na sociálních sítích pochlubila zajímavou novinkou. Své produktové portfolio totiž rozšířila o americkou prémiovou značku Cadillac a nabízí nově vyvinutý program vylepšení pro všechny varianty luxusního SUV modelu Escalade.

Karbon a 26“ kola FD.15

Úpravce tak nabízí například řadu karbonových doplňků, které můžeme vidět i na prvním zveřejněném kousku. Nechybí karbonový splitter, doplněný o nové karbonové dekory v masce. Lemy blatníků jsou překvapivě v barvě karoserie, kryty zrcátek, boční dekory, imitace nasávacích otvorů na kapotě a imitace ventilačních otvorů na C a D sloupcích jsou ale opět z karbonu.

Video se připravuje ...

Vzadu vidíme karbonový spoiler, prodlužující linii střechy. V zadním nárazníku je pak výrazný difuzor, do kterého jsou decentně umístěny čtyři kulaté koncovky speciálního výfukového systému Mansory pro vyšší výkon a lepší zvuk.

Speciální kapitolou jsou také kola. Vůz na fotkách totiž stojí na 26“ černě lakovaných litých kolech FD.15, obutých do pneumatik o rozměru 295/30 R26. Kola přitom hezky vyplňují podběhy a ladí s obřími rozměry luxusního amerického SUV.

Video se připravuje ...

V kabině vidíme upravený volant, kombinující tmavě hnědé čalounění palubní desky se světlým čalouněním sedadel. Nechybí karbonové dekory, koberečky s logem Mansory a lemem v barvě sedadel, dřevěné dekory a typicky bohatá výbava modelu Escalade.

Upraví i Escalade V-Series

Úpravce nabízí i zvýšení výkonu 6,2litrového motoru V8, ze kterého umí vymáčknout 339 kW (461 k) a 650 Nm točivého momentu. V blízké budoucnosti ale značka plánuje i úpravu vrcholného modelu Escalade V-Series, který je dnes nejsilnějším modelem značky s výkonem 508 kW (691 k) a 885 Nm točivého momentu.

Ondřej Mára
Diskuze (0)

Doporučujeme