Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Maserati se chce zbavit pověsti o nespolehlivosti, nabídne desetiletou záruku

Filip Melich Filip Melich 4. 8. 2022 • 06:09
58
Zobrazit náhledy (58)
Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale Maserati Grecale

Spolehlivost, respektive nespolehlivost italských aut je pověstná. Zřejmě této pověsti se chce Maserati zbavit novou desetiletou zárukou.

Maserati momentálně hodně investuje do svého růstu a nápravy image. S tím souvisí nejen nové modely, ale také zlepšení poprodejních služeb zákazníkům. Už nyní automobilka nabízí prodlouženou záruku na čtyři až pět let, kterou bude dále rozšiřovat. Oficiální tisková zpráva značky hovoří o tom, že se zákazníci mohou těšit na novou záruku nazvanou Extra10 Warranty.

Půjde o desetiletou záruku na pohonné ústrojí vozů s trojzubcem ve znaku, respektive na motor a převodovku. Služba prodloužené záruky může být dále doplněna dalšími službami jako vyzvednutím a vrácením vozu ze strany Maserati, poskytnutím náhradního vozu a podobnými.

Extra10 Warranty bude dostupná na celém světě, a to i pro již prodané vozy. Maserati slibuje, že si záruku budou moci pořídit všichni majitelé, jejichž vůz byl registrován nejdéle před devíti roky a šesti měsíci. Počet ujetých kilometrů není limitován.

České zastoupení Maserti zatím novou záruku nezmiňuje, ale například pro zákazníky z Ameriky a Kanady bude dostupná od října letošního roku. Pro úplnost připomeňme, že aktuálně Maserati nabízí modely Ghibli, Quattroporte, Grecale, Levante a MC20 s otevřenou verzí MC20 Cielo. Blíží se také příchod nové generace modelu GranTurismo.

V tiskové zprávě Maserati své zákazníky odkazuje na jejich místní servisní centra, aby se informovali, zda se i jich nová služba týká a jak ji mohou aktivovat. Kolik si za Extra10 Warranty řekne, už značka nezmiňuje.

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata