Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz V: První fotky interiéru nové generace Viana

Jan Mička Jan Mička 22. 10. 2013 • 00:05
7
20
Zobrazit náhledy (7)
Mercedes-Benz Viano Mercedes-Benz Viano
Nová generace Mercedesu Viano se bude jmenovat třída V. Za její interiér by se nemusela stydět ani vlajková loď automobilky.

Mercedes-Benz nedlouho po sobě zveřejnil oficiální fotografie interiérů dvou novinek, kterých se dočkáme z kraje příštího roku. Jak bude uvnitř vypadat nová třída C, jsme si již ukázali. Nyní přišel čas na novou generaci Viana (W447), která má nahradit luxusní třídu R.

I zde byl brán zřetel na minimalizaci počtu ovládacích prvků. Středová konzola se v podstatě omezila pouze na displej multimediálního centra (za příplatek se systémem Comand Online), nejnutnější tlačítka pro ovládání klimatizace, audia a velké seskupení v čele s dotykovým a otočným ovladačem pro pohyb v systému. Dřevem se rozhodně nešetřilo. Nejen sedadla, ale i přístrojová deska a výplně dveří se dočkají koženého čalounění.

Stejně jako Viano pojme i nová třída V až osm cestujících. V závislosti na verzi nebude chybět praktický středový stolek nebo lůžková úprava. Dražší varianty nabídnou šest samostatných křesel s možností otočení prostřední řady proti směru jízdy. I zde se setkáme s pokrokovými bezpečnostními systémy, které známe ze stuttgartských luxusních sedanů. Viano by tedy mělo umět samo parkovat nebo za určitých okolností i řídit.

Nová třída V se neomezí jen na luxusnější varianty, ale nabídne i užitkové verze, které známe pod jménem Vito. Premiéra je podle dosavadních informací plánována na březnový autosalon v Ženevě, to se však s jistotou dozvíme až v následujících týdnech.

Nový Mercedes-Benz Viano nahradí i třídu R

Související články

Témata
Avatar - Aladeen
23. 10. 2013 07:42
Re: Sto tabletů týdně!
V noci to musí "krásne" svietiť do očí .. ;-) :yes:
22. 10. 2013 18:32
Re: nevím jak komu
dva největší oslové auto.cz pohromadě. co je dneska za den?
22. 10. 2013 15:24
Re: Sto tabletů týdně!
Také nevím. Tyhle křivky vypadaly a vypadají pěkně v S. Ale tohle se mi tolik nelíbí. Nemluvě o navigaci.
22. 10. 2013 14:57
Re: Detaily
Neúhlasím, na mňa pôsobia rušivo.
22. 10. 2013 14:56
Re: Detaily
Čo na tom vidíš retro? Hoď nejaký odkaz, neviem čo konkrétne myslíš.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku