Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Maybach poodkrývá vrcholnou verzi S680 s motorem V12

Ondřej Mára Ondřej Mára 12. 5. 2021 • 06:46
132
3
Zobrazit náhledy (132)
Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S Mercedes-Maybach S

Na stránkách Daimleru se před pár dny objevilo několik nových fotek, které naznačují příchod vrcholného dvanáctiválce.

Současná generace Mercedesu třídy S sice přišla o verzi AMG S65, milovníci dvanáctiválcových motorů však nemusí zoufat. Již před časem se objevila informace, podle které se dvanáctiválec vrátí v podobně exkluzivního modelu z dílny Mercedes-Maybach. A jeho oficiální představení je evidentně za dveřmi.

Jak totiž upozornili kolegové z Motor1, na média-stránkách Daimleru se před pár dny objevilo několik zajímavých fotek, ke kterým ale bohužel chybí jakákoliv tisková zpráva. Jejich obsah ale nejspíš nepotřebuje bližší popis.

Na snímcích totiž můžeme vidět Mercedes-Maybach třídy S, generace Z223, ve známé červeno-zlaté kombinaci. Tentokrát ale známá novinka jasně ukazuje chromované nápisy V12 na červením blatníku a S680 na zlatě lakovaném víku kufru. Vrcholem je pak snímek motoru V12 v motorovém prostoru.

K nově zveřejněným snímkům bohužel schází jakékoliv bližší informace. Podle webu EsquireMe, který již v dubnu upozorňoval na uzavřenou prezentaci předprodukčního prototypu na letišti v Dubaji, by se však výkon dvanáctiválce měl pohybovat okolo 463 kW. Šestka v označení S680 by tak mohla souviset s výkonem 630 koní.

Očekává se, že vrcholný dvanáctiválec bude pod kapotou Maybachu vůbec poprvé kombinován s pohonem všech kol 4Matic, zveřejněné fotografie však tuto informaci prozatím nepotvrzují. Dosud také neznáme parametry zrychlení z 0 na 100 km/h nebo maximální rychlosti.

Vzhledem k uveřejnění snímků se však domníváme, že oficiální premiéra vrcholné motorizace nebude daleko.

Související články

Témata
12. 5. 2021 18:07
Re: POZOR POZOR NOVA DOBA !!!
kapitalistické baroko pro nejchudší z nejbohatších... pro číňany co v iránu těží bit coin :-!

BER NEBO NECH Být....
Avatar - Uživatel_5340709
12. 5. 2021 16:25
Re: POZOR POZOR NOVA DOBA !!!
Technika, interiér .................... supéééér :yes: , ale ten vnější kabát mi přijde nemastný, neslaný, trochu neprémiový. :-(
12. 5. 2021 16:17
POZOR POZOR NOVA DOBA !!!
O V12 už je zakázáno psát informace.... !!!! Totalita 2.0 ... :no:

jinak konečně MOTOR pro maybach :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku