Mondraker Crafty XR s inovacemi Bosch eBike Systems

Komerční prezentace
Diskuze (0)

V připravovaném podrobném testu se zaměříme na revoluční funkce a technologie, které nabízí Mondraker Crafty XR, jedno z nejvyhledávanějších e-MTB na trhu, vybavené špičkovými inovacemi od Bosch eBike Systems. Tento test má za úkol poskytnout hluboký vhled do toho, jak vybavení od Bosche přispívá k bezpečnosti, výkonu a uživatelskému komfortu tohoto elektrického horského kola.

Autor: Miloš Čihák

Pod lupou: Brzdový Asistent ABS od Bosch

Začneme zkoumáním Brzdového asistenta ABS od Bosch, prvního systému proti blokování kol pro elektrokola, jehož cílem je poskytnout jezdcům vyšší úroveň bezpečnosti. V praxi to znamená, že bez ohledu na nepředvídatelné terény můžete očekávat stabilnější a bezpečnější brzdění. Jak efektivně se tento systém osvědčil na strmých sjezdech a při náhlém brzdění na štěrku, si podrobně rozebereme v článku po skončení testu.

Explorace: Aplikace eBike Flow a SmartSystem

Dále se podíváme na aplikaci eBike Flow a celý SmartSystem od Bosch, který transformuje bike z tradičního e-MTB na zcela propojený stroj. Toto testování se zaměří na zcela nové možnosti, které přináší v oblasti personalizace výkonu kola, řízení stavu baterie a zajištění proti krádeži. Zvláštní pozornost věnujeme tomu, jak snadno a intuitivně může jezdec interagovat s aplikací a jaký dopad má toto spojení na celkovou jízdní zkušenost.

Prověříme: Pohon Performance Line CX a baterie 750Wh

Hlavním tahákem testu bude rozbor pohonu Bosch Performance Line CX ve spojení s baterií o kapacitě 750Wh. Jaké dojezdové rozsahy jsou dostupné a jaká je reálná odezva systému při různých jízdních režimech? Vyzkoušíme, jaký efekt má tento výkonný motor na schopnost zdolávat náročné terény a jak přesně pracuje systém pro maximalizaci efektivity jízdy.

Hledisko: SmartSystem

Test dále prozkoumá, jak SmartSystem od Bosche integruje kolo do ekosystému propojené mobility, nabízející nadstandardní míru kontroly, bezpečnosti a uživatelského pohodlí. Zhodnotíme, jak se všechny tyto technologie spojují do jednoho koherentního celku, který předefinuje, co může od e-MTB očekávat jak amatér, tak i pokročilý jezdec.

Naše představení testu Mondraker Crafty XR s technologiemi Bosch eBike Systems slibuje nejen detailní zkoumání technických specifikací a inovací, ale také nabízí pohled na reálné využití a uživatelskou zkušenost s tímto vrcholně vybaveným elektrokolem. Sledujte nás, abyste zjistili, jak se tento enduro bike s pomocí Bosche stává jedním z nejbezpečnějších a nejuniverzálnějších e-MTB na trhu.

Komerční prezentace
Diskuze (0)

Doporučujeme

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly