Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mostecký duel: Štajf ve Škodě Fabia vs Fulín v Seatu Leon

Michal Fokt
Diskuze (12)

I v Česku se dají natočit parádní akční videa. Okruhový duel z okruhu v Mostě, kde ti to rozdávají Vojta Štajf v rallyeové Fabii R5 a Petr Fulín v okruhovém Seatu Leon Cup Racer je toho jasným důkazem.

Video se připravuje ...

Rozevlátý ralleyový styl s driftováním v zatáčkách nebo precizní stopa okruhového speciálu? Co bude na mosteckém okruhu lepším receptem? Čistá stopa má nesporné výhody, ale rallyeové auto umožňuje určité triky, jak si s okruhovým speciálem poradit. Kdo bude v koncernové bitvě rychlejší? Vojta Štajf ve Fabii R5 nebo Petr Fulín v Leonu Cup Racer? Asi tušíte, že o to tady vůbec nejde, důležitá je šou, akční záběry a sladění obou jezdců. V tomto ohledu video rozhodně nezklame.

Michal Fokt
Diskuze (12)
24. 10. 2016 23:03
Pekne natocene promo
Kdo se tvari ze o autech neco vi a zaroven cekal "plnohodnotny" duel dle nadpisu je jednoduse trouba, k tomu neni co vic dodat.
Avatar - IbizaFR
24. 10. 2016 19:21
Re: a preco nie?
no právě :no: ;-\
Avatar - positivemind
24. 10. 2016 16:36
Re: To je asi taky duel ako Labutie jazero
Kvalita tkví v detailech. Tady je vidět, že to prostě není točené profesionálně (a nebo hůř - tlačil čas). Ti kameramané v záběrech, to prostě neni dobrý.

Ale ať jen nekritizuju, je super, že jste to natočili! Hlavně pokračujte :)
Avatar - simon_sez
24. 10. 2016 08:16
Re: Dobré!
clanky o videach na youtube zvyknem ignorovat, tentokrat som klikol a nelutujem.
dobry napad, pekne natocene :yes:
Avatar - Đawson
24. 10. 2016 07:48
Re: Dobré!
kdyby chtěl, tak mu s tím speciálem seatem asi uteče na první rovině >:D ale líbilo se mi, jak s fábkou využíval předností a zkracoval si oblouky >:D za mě také hezké video :yes: