Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Muži (a ženy) v černém v novém filmu dostanou Lexus. Prohlédněte si QZ 618 Galactic Enforcer

Jan Zajíc Jan Zajíc 12. 6. 2019 • 00:02
6
Zobrazit náhledy (6)
Lexus QZ 618 Galactic Enforcer Jet

Jestli fandíte filmové sérii Muži v černém, pak jistě víte, že do kin zamířilo čtvrté pokračování.

Snímek pojmenovaný Men in Black: International (v Česku je uváděn jako Muži v černém: Globální hrozba; premiéra je 13. června) je výjimečný tím, že se v něm poprvé neukáže dvojice agentů v podání Willa Smithe a Tommyho Lee Jonese.

Místo nich dostanou příležitost Chris Hemsworth a herečky Tessa a Emma Thompson (nejsou příbuzné). Z Mužů v černém tak budou i Ženy v černém. Ve filmu hrdinové podle dostupných informací hledají zrádce ve vlastních řadách.

Pro nás je však důležitější, že zvláštní agenti bojující proti různým druhům mimozemšťanů dostali speciální vozidlo.

Jmenuje se Lexus QZ 618 Galactic Enforcer a jak vtipně tvrdí japonská automobilka, jde o jediný Lexus na světě v barvě "Umbra Black", což je prý nejtemnější černá v celém vesmíru.

"Vozidlo také naznačuje budoucnost značky Lexus - tedy tu hodně, hodně vzdálenou. S pokročilými technologiemi pro boj s mimozemšťany, výkonem a sofistikovaným designem je to třída sama pro sebe," říká s nadsázkou Lisa Materazzo zodpovědná za marketing automobilky. Jsme zvědavi, jakou funkční výbavu vozidlo nabízí.

Lexus každopádně zmiňuje například intergalaktickou GPS (IGPS), tři jízdní režimy (EcoDrive, SportDrive, QuantumDrive), možnost cestovat rychlostí světla nebo sedadla, která se dají nastavit tak, aby nabídla komfort pro jakoukoli bytost ve vesmíru.

A abychom nezapomněli, z klidu na 60 mil v hodině (96 km/h) prý QZ 618 zrychlí za 0,0000000000001 nanosekundy...

video

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku