Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nadšenec vyrazil na sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu

Jan Zajíc Jan Zajíc 28. 5. 2019 • 23:43
32
1
Zobrazit náhledy (32)
Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu Nadšenec vyrazil na rakouský sraz GTI-Treffen z Číny. Ve starém Passatu

Čínský mladík Jeffery Li zbožňuje auta značky Volkswagen. Dokonce tak moc, že vyrazil na tradiční sraz fanoušků u rakouského jezera Wörthersee.

Ale nikoli letadlem, cestu podstupuje zhruba 30 let starým Volkswagenem Passat B2 - samozřejmě řádně upraveným, aby na GT-Treffen zapadl.

Z města Kanton, ležícího v jihovýchodní části Číny, Li vyrazil 7. května. Asi 10 tisíc kilometrů dlouhou cestu si naplánoval přes Rusko, Lotyšsko, Litvu, Polsko a Česko. Mimochodem, Li se zastavil i v Praze, jak dokazují fotky z jeho Instagramu.

Snímků ostatně tenhle nadšenec pořídil mnohem víc, některé z nich ukazují, že to rozhodně není snadný výlet - zvlášť v Rusku si Li asi užil.

Sraz GTI-Treffen u Wörthersee (u Vrbského jezera, chcete-li) začíná ve středu 29. května.

Související články

Témata
29. 5. 2019 07:47
Aby si pomalu objednal letenku na cestu zpátky
https://www.autojournal.cz/…se-toho-i-u-nas/

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku