Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Newyorčan hledal pokémony během řízení. Zdemoloval bratrovo auto

Jan Mička Jan Mička 18. 7. 2016 • 08:19
4
Mobilní hra Pokémon Go zahltila svět mobilních telefonů. Ne všichni si ale uvědomují, že ji lze používat vždy a všude…

Pokud někde v současné době zahlédnete mladé lidi, kterak hledí do svých mobilních telefonů, nedívají se kolem sebe a bezduše kráčí za svým cílem, pravděpodobně zrovna hrají hru Pokémon Go. Jde o mobilní aplikaci založenou na principu rozšířené reality, ve které chodíte po městě a hledáte virtuální pokémony. K oficiálnímu spuštění došlo ani ne před dvěma týdny a hra se okamžitě rozšířila do celého světa, ne každý uživatel si ale uvědomuje, že není možné ji využívat za každé situace.

Vtip je v tom, že během hledání ujdete množství kilometrů, vedle zábavy má tedy nová hra také tělovýchovný charakter. Někteří uživatelé si však hledání zjednodušují a nechávají se při něm vozit autem, nebo ještě hůře hledají pokémony během řízení. A přesně tohle se stalo osudné osmadvacetiletému řidiči z New Yorku, který kvůli tomu naboural s bratrovým autem do stromu.

Dvacetiletý Zachary Cary, majitel auta, prý o bratrově výletu jeho vozem za pokémony nevěděl a o všem se dozvěděl až po nehodě. Vůz nebyl havarijně pojištěný a soudě podle rozsahu škod půjde o „totálku“. Je dobré, že řidič nehodu přežil bez větší újmy, jeho bratr ale zřejmě musí pociťovat jistou pachuť. Na auto si totiž dlouho šetřil a prý trvalo rok, než jej uvedl do provozuschopného stavu. A pak přijde jeho bratr a omotá ho kolem stromu. To prostě není fér...

Související články

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
18. 7. 2016 18:16
Takhle na ně, na Pokémony!
Konečně se našel lumen, kterého napadlo vzít si na lov těch mrňavých potvor těžkou techniku! Si zřejmě Pokémoni mysleli, že je nikdo nedoběhne. >:D

Technická: než to omotal o strom, stihl toho Pokémona sebrat?
18. 7. 2016 14:12
Re: Ten
Doufám, že našel velkou piKAču. kDE BIL jeden
18. 7. 2016 14:05
Ten
je blbej. Po kem on je?
18. 7. 2016 13:29
klasická rovnice
Mobilní telefon je fajn věc, hry v něm také neuškodí, mít řidičák je dobré a mít auto je ještě lepší. Blbé je, když se ty čtyři věci najednou setkají v rukou idiota.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku