Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan Murano: nejkrásnější crossover

Libor Zezulka Libor Zezulka 6. 1. 2006 • 08:47
96
Nissan Murano získal v Miláně ocenění „Nejkrásnější automobil světa“ v kategorii Crossover a SUV. Druhý skončil Pathfinder.

Nissan Murano získal v Miláně ocenění „Nejkrásnější automobil světa“ v kategorii Crossover a SUV. Design Murana udělal dojem na mezinárodní porotu složenou z architektů, historiků umění, umělců, stylistů a šéfů automobilových časopisů zaměřených na design. Na druhém místě ve stejné kategorii skončil sourozenec Pathfinder.

Nissan Italia v této souvislosti představil speciální verzi Murana nazvanou „Gran Turismo", která rozšiřuje výbavu o luxusní prvky jako 20palcová desetipaprsková litá kola s nízkoprofilovými pneumatikami 275/40 R20, zábavní systém dodávaný společností Siemens VDO-Dayton s přehrávačem DVD/MP3, dva 7palcové LCD TFT monitory umístěné za předními sedačkami, s možností, je-li vůz v klidu, sledování DVD i na obrazovce navigace.

Zábavní systém ovlivňuje dálkové ovládání, nechybí hi-fi systém Bose se šesti reproduktory a subwooferem a dvojice infračervených sluchátek. V interiéru může dominovat kůže nebo Alcantara.

Témata
8. 1. 2006 20:22
Re: To Lones
;-)
7. 1. 2006 22:18
Re: To Lones
Apostle... ;-) :yes:
7. 1. 2006 22:13
Re: americky *
:-) :yes: Tisíc šestset výmluv... proč to auto musí stát takový děngy...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku