Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan zahájil výrobu modelu Note pro evropský trh

Michal Fokt Michal Fokt 17. 9. 2013
50
4
Zobrazit náhledy (50)
Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note
Továrna Nissanu v britském Sunderlandu dnes zahájila výrobu nové generace malého MPV Note pro evropský trh.

Výrobní závod Nissanu v Sunderlandu je druhou největší automobilovou továrnou ve Velké Británii a tato pro tamní průmysl velmi důležitá fabrika zahájila dnes výrobu malého MPV Note, jejíž spuštění si vyžádalo investice ve výši 125 milionů liber, k nimž ještě britský státní fond pro regionální růst přidal dotaci ve výši 9,3 milionu liber. Nissan tak vytvořil díky nové generaci svého subkompaktního modelu v UK 2000 nových pracovních míst, přičemž nepřímo dává v Británii práci dalším přibližně 35.000 lidem.

Nissan přijímá na nový Note se svěžím designem v duchu nové stylistické filozofie značky objednávky od července a Japonci momentálně musí uspokojit více než 14 tisíc závazných objednávek z celé Evropy. Model Note, s nímž už jsme absolvovali první kilometry, je jedním z klíčových vozů Nissanu, s nímž by měl dosáhnout svého cíle stát se nejsilnější asijskou značkou na evropském trhu.

V Sunderlandu se od dubna letošního roku vyrábí mimo jiné i elektromobil Nissan Leaf a Japonci tak z více než 80 % pokrývají evropský prodej lokální výrobou, v níž hraje britská továrna klíčovou roli. V blízké budoucnosti se zde patrně bude také vyrábět první model luxusní značky Infiniti a to na technice Mercedesu A postavený kompakt Q30.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - pelikoš
jo
pelikoš
| 17. 9. 2013
podle mě je to nejlepší auto segmentu.opravdu.je to asi měsíc co jsem to auto prolezl podrobně a musím uznat, že to je auto vymyšlené hlavou. zpracování, design, materiály, výbava, vše perfektní. a toho místa, hlavně vzadu. pánové co vlastní oktávku,posaďte se dozadu a spadne vám brada.
bravo note
bravo nissan
Avatar - pelikoš
novy note
pelikoš
| 17. 9. 2013
viděl jsi ten interiér naživo?
Avatar - pelikoš
no
pelikoš
| 17. 9. 2013
není to dnes, ale bylo to již včera ;-)
Avatar - H/K_svwet
novy note
H/K_svwet
| 17. 9. 2013
je pekne auto... a doterajsi note povazujem za velmi nedocenene auto... len sa opat nemozem zbavit dojmu pri pohlade na novy note a jeho interier... ze ..... exterier je opat aspon jednu generaciu pred interierom... alebo inak povedane... interier zaostava :-| , je to len moj nazor peace