Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nové Mini vykresleno dle špionáží. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 15. 3. 2022 • 21:09
115
7
Zobrazit náhledy (115)
Mini Cooper EV Mini Cooper EV 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers 2023 Mini Cooper SE teasers Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S 5-door Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper S Cabrio Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE Mini Cooper SE

Co nevidět se světu představí nový elektrický miník. Viděli jsme zamaskované prototypy i uniklou podobu sériového auta. Nakreslit hotový produkt tak bylo o poznání snazší.

Vykreslení připravovaného elektrického Mini je opět dílem našeho kolegy a grafika Honzy Lušovského. Oproti ostatní tvorbě, při které musí vycházet z fotek důkladně maskovaných prototypů, měl teď práci o něco snazší. Před časem totiž na veřejnost unikly fotografie zachycující připravovanou novinku v takřka hotovém stavu.

Může se zdát, že vpředu se toho zas až tolik nezměnilo – novinka ve velkém rozvíjí styl předchůdce – několika inovací jsme si ale všimli. Třeba otevírání přední kapoty už nezasahuje tolik do boků ke kolům. Boky zase ponesou nenápadnou hranu pod zadním oknem, kliky dveří jsou schované v karoserii a zrcátka nejsou tolik kulatá. Největších změn si všímáme vzadu, kde vidíme zcela nové lampy propojené vodorovnou linkou. Chybět samozřejmě nesmí sympatický detail v podobě naznačení britské vlajky.

Tak co, sluší to připravované novince více než předchůdci?

Video se připravuje ...

Související články

Témata
Avatar - Beefcake
15. 3. 2022 09:49
Uhorkova sezona
Jedna az dve omalovanky denne.
Avatar - pradeda777
15. 3. 2022 09:28
Mini.........
........pořád dobrý..... :yes:
Avatar - KANKUNEN
15. 3. 2022 09:12
Oooo, má to vzadu novou černou lištu
toť asi vše.
Avatar - KANKUNEN
15. 3. 2022 09:11
Re: Slavná elektrická Kalifornie:-)
Ono to bude přetížení.
Avatar - MS-sport
15. 3. 2022 09:05
Slavná elektrická Kalifornie:-)
Moje sestra je Američanka a žije v Kalifornii přímo v LA už 25 let. Opět minulý týden museli vyhlásit zákaz nabíjení aut u elektrostanic kvůli přepětí rozvodné sítě :-! Tohle je tam běžná praxe :-!
Články odjinud