Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Ford Mustang Bullitt se má představit 19. ledna 2018

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 11. 1. 2018 • 03:30
26
4
Zobrazit náhledy (26)
Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt Ford Mustang Bullitt
Ford má již potřetí oživit jméno a styl slavné filmové hvězdy. Ve své nejnovější podobě má být Mustang Bullit odhalen v rámci aukce společnosti Barrett-Jackson.

V roce 1968 měl premiéru film Bullitt, který byl u nás uváděn jako Bullittův případ. Ten prakticky přes noc proměnil Ford Mustang GT s karoserií fastback v zelené barvě v legendu, kterou automobilka občas oživí.

Premiéry nejnovější reinkarnace se máme dočkat 19. ledna letošního roku během aukce, kterou uspořádá v arizonském Scottsdale aukční síň Barrett-Jackson. Za touto informací stojí členové fóra Mustang 6G, kteří si všimli v katalogu zmíněné aukce jedné velmi zajímavé položky.

Pod číslem 3006 je totiž uvedeno Ford Charity Vehicle a pouze jeden snímek, z nějž decentně vystupuje Ford Mustang modelového roku 1968, který až příliš nápadně připomíná původní vůz z filmu Bullitt.

Na první pohled se zdá, že se tedy bude jednat o dražbu youngtimeru ve prospěch charity, ale uvedený snímek doplňuje ještě několik informací.

První z nich je, že se má jednat o nový vůz přímo od automobilky Ford. Druhou pak upřesnění, že tento vůz bude vydražen ve prospěch The Boys Republic v Chino Hills, což je zařízení, které se stará o problémové chlapce a prošel jím ve čtyřicátých letech i mladý Steve McQueen, který byl pak v letech 1966 až 1975 jeho čestným předsedou.

S ohledem na výše uvedené se nyní očekává, že se právě 19. ledna 2018 dočkáme odhalení zcela nového provedení modelu Mustang Bullitt v typickém odstínu tmavě zelené pojmenovaném Dark Highland Green a na kolech Torg Thrust s černými paprsky a chromovanými ráfky.

Související články

Témata
Avatar - CHerokee
11. 1. 2018 18:48
Re: Ford Mustang
Neviděl. Jen videa a fotky no. Ta maska je trochu zvláštní, nevím proč měnili něco, co to nepotřebovalo.
Avatar - Doupik
11. 1. 2018 18:43
Re: Ford Mustang
No, ale FL jsi ještě neviděl naživo, nebo jo? Na fotkách jsem byl taky zděšen.
Avatar - CHerokee
11. 1. 2018 14:22
Re: Ford Mustang
Mě moc nezaujal ten facelift. Ale tak předek se dá vždycky vyměnit (Shelby, Steeda, Roush...a mnohodalších variací). Na Bullita jsem hodně zvědavý.
Avatar - Fána
11. 1. 2018 12:56
Ford Mustang
No starej Mustang byl nádhernej. Tuten novej je nějak tuctovej, nepěknej, moc se mi nelíbí. :-(

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud