Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Peugeot 508 září na prvních videích. Ať je stejně sexy i naživo!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 27. 2. 2018
32
Nový Peugeot 508 se zatím jeví jako jedna z nejatraktivnějších novinek ženevského autosalonu. Ještě před osobním prozkoumáním se k nám dostávají první videa. A nadšení neopadává.

360p720p

Posedlost SUV a crossovery ještě nepohltila automobilový svět zcela. Stále tu jsou automobilky, které sází na tradiční karosářské provedení. Jednou z nich je i francouzský Peugeot, který krátce před výstavní premiérou v Ženevě odhalil nástupce modelu 508. A jeho design nelze přehlédnout!

Novinka není sedanem, jak se na první pohled může zdát. Jde totiž o fastback, sportovně střižený vůz s výklopnými pátými dveřmi, což znamená ještě praktičtější přístup a využití zavazadlového prostoru. Ve srovnání s předchůdcem nezůstal kámen na kameni a zatím se zdá, že to modelu jen a pouze prospělo.

Exteriér dostal atraktivní rysy a není pohled, ze kterého by nedokázal zaujmout. Jasně, automobilka nám sice prezentuje absolutní strop nabídky, stejně ale auto považujeme za vskutku povedený kousek. V interiéru pak na řidiče čeká moderní i-Cockpit se svěžím vzhledem, avšak ovládáním, které nemusí vyhovovat každému řidiči.

Kromě líbivých propagačních záběrů můžeme prostřednictvím druhého přiloženého videa nakouknout i do zákulisí výroby. Tady už se na žádnou nastrojenost nehraje, přesto to Peugeotu 508 vyráběnému doma ve Francii (včetně pohonných jednotek) náramně sluší.

Nabízí se také otázka, jak na model 508 zareagují parťáci z Citroënu. Dá se předpokládat, že nástupce modelů C5 a C6 dostane obdobně odvážné tvary. Na výsledný produkt této automobilky si však budeme muset ještě nějaký čas počkat, nedorazí dříve než v roce 2020.

360p720p

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

nová C5
| 28. 2. 2018
ty dva palce dolů jsou za co ? ;-)
Avatar - Dinar
nadšenie aj skepsa
| 28. 2. 2018
Tak, ty moje názory bereš jako globální pravdu, hm... Nevěděl jsem, že na tebe mám takový vliv. ;-)
ten volant
| 28. 2. 2018
Tuším, že ho dali co nejníže, ať je ve videu vidět přístrojovka?
Avatar - Blue Sun
nadšenie aj skepsa
| 27. 2. 2018
U tebe?
Avatar - speedfred
nová C5
| 27. 2. 2018
aha, dík za osvetu. :-)
potom čo mám Ducato to má "extra-turbo-mega" rázvor >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku