Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Osmiletý Němec si vzal od mámy auto a vyrazil se projet. Na dálnici jel až 140 km/h

Jan Zajíc Jan Zajíc 22. 8. 2019 • 20:08
37
Zobrazit náhledy (37)
Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf Volkswagen Golf

V Německu možná vyrůstá další závodnický talent. Jistý osmiletý kluk z města Soest, vzdáleného asi 50 kilometrů od Dortmundu, má evidentně řízení v krvi.

Chlapec si totiž bez okolků vypůjčil mámin Volkswagen Golf a vyrazil na projížďku.

K události podle německé police došlo včera. Krátce po poledni matka začala postrádat svého syna a všimla si, že zmizelo také její auto. Obrátila se proto na policii, která po klukovi začala pátrat.

Malý řidič se po třinácté hodině našel na odpočívadle na dálnici vedoucí do Dortmundu. Zastavil tam proto, že se prý necítil dobře, když jel po dálnici rychlostí 140 km/h.

Úsměvné je, že chlapec po odstavení vozu zapnul výstražná světla a za vůz umístil i výstražný trojúhelník...

Na dotaz, co že ho to popadlo, když si "půjčil" vůz, pak odpověděl stručně: "Chtěl jsem se jen trochu projet."

Matka později prozradila, že její syn auta miluje a že už má s řízením jisté zkušenosti. Pravidelně například jezdí na motokárách nebo bouracích autíčkách. A dokonce na uzavřeném pozemku už řídil i skutečný automobil.

Jízdu s matčiným golfem mu pak jistě usnadnila i automatická převodovka. 

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku