Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž 2014, den druhý: Velká fotogalerie

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 3. 10. 2014 • 20:44
127
6
Zobrazit náhledy (127)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Vychutnejte si automobilovou krásu a nové trendy naplno. Máme zde pro vás další fotogalerii z jedné z nejvýznamnějších motoristických událostí roku!

Motoristickému novináři dnes padla, naopak pro běžnou veřejnost se zítra konečně otevřou brány pařížského autosalonu. Pojďte se tedy s námi podívat, co všechno bude ve čtyřech pavilonech výstaviště k vidění. Připravili jsme pro vás velkou fotogalerii s tím nejlepším, co se tento rok v Paříži událo.

Co stojí za vidění? Je to zejména nový Opel Corsa, v Evropě důležité auto, stejně jako Ford Mondeo. Zajímavý je ale i koncept nového hybridního Mitsubishi Outlander, podobně jako premiéra odkrytého Audi TT Roadster. Nechybí však exkluzivní supersporty či crossovery na nespočet způsobů. Jednoduše si tentokrát asi každý přijde na své.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
5. 10. 2014 21:14
Re: popisy
souhlas... pánové z auto.cz si nikdy s popisy nedělali hlavu... :no:
Avatar - CountachSV
5. 10. 2014 18:57
Směska dneska
... teda ty Fordy, to je designové holé neštěstí. Vzhled těhle aut je tak sterilní a otylý, že fauvé před pár lety v době vrcholící unifikace bylo proti tomu gejzírem emocí.

Alfieri je velká paráda.

A takovej dotěrnej dotaz: to je takovej obrovskej problém udělat k těm fotkám popisky?? Nebo je jednoduší tam fotky nasypat hromadně a tohle už by byla novinářská nádeničina, kvalit redakce nehodná? Fakt nechápu.
Avatar - CHerokee
5. 10. 2014 10:32
Re: Nemôžem si pomôcť..
Souhlasím, Mercedes vytáhl na Porsche a Jaguar těžký kalibr.
4. 10. 2014 15:27
popisy
Hodili by sa popisy k fotkám, napríklad osobne netuším čo zač sú tie miniautíčka na fotkách 2-7 .
4. 10. 2014 08:51
navrat
chcel by som vidiet ako by urobili dnesneho mercedesa ,ale ako predlohu by som chcel vidiet modely 114 115 116 123 126 :-) hlavne asi 114 a 123 coupe ...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku