Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Po Americe jezdí obří hlava Jeremyho Clarksona

Michal Fokt Michal Fokt 7. 12. 2016 • 21:56
4
5
Američtí řidiči vyfotili kamion, vezoucí obří hlavu moderátora pořadu Grand Tour. Co se asi chystá?

Reklamní kampaně mohou mít různé podoby a ta, kterou zvolil pořad Grand Tour na amazonu, už mi malinko zavání budováním kultu osobnosti, ale možná to bude jen tím, že jsem nikdy nepatřil k fanatickým obdivovatelům toho, jak trio Top Gearu přistupovalo k autům. Ale k věci:

Řada řidičů vyfotila v americkém státě Washington kamion, vezoucí skutečně neobvyklý náklad - obří hlavu Jeremyho Clarksona. Vzhledem k tomu, že není úplně pravděpodobné, že mířila na něčí zahradu coby ozdoba, jedná se buď o (ne)nápadnou reklamu na pořad Grand Tour nebo jde přímo o součást šou a byla převážena na místo natáčení, popřípadě z něj.

Je také tím pádem otázkou, copak je asi v dalších bednách, naložených na dotyčném kamionu. Že by další části strašidelné Clarksonovy skulptury? Tajemství automobilového Golema bude možná prozrazeno v některém z nadcházejících dílů amazonského pořadu. Každopádně se na twitteru Grand Tour objevila fotka, naznačující, že kamennou podobu bude mít celá "svatá trojice".

Související články

7. 12. 2016 11:46
Třeba
Třeba budou testovat pickupy a tohle je dárek od Hammonda >:D
Avatar - removed
7. 12. 2016 11:12
Re: Sádrový trpaslík říká,
:yes:
7. 12. 2016 10:44
Re: Sádrový trpaslík říká,
:yes: Komentář lepší článku. Ale co se divím... :-|
7. 12. 2016 10:44
V prvním okamžiku
jsem si myslel, že je to obří hlava našeho pana prezidenta a opět nějaká taškařice na jeho účet. :-)
Avatar - Dinar
7. 12. 2016 10:31
Sádrový trpaslík říká,
"...ale možná to bude jen tím, že jsem nikdy nepatřil k fanatickým obdivovatelům toho, jak trio Top Gearu přistupovalo k autům."

Tedy, já jsem z extria TG vždy cítil zaujetí a lásku k autům (napříč značkami), motorismu, svobodě a humoru. Pokud to srovnám s některými "autožurnalisty" píšícími v žoldu sponzoringu případně v zajetí osobních preferencí, pak mi z toho ten Clarkson vychází o x řádů lépe. Myslím proto, že podobné machrování místního novinářského trpaslíka je docela legrační. ;-)

P.S. S ohledem na x serií TG lze celkem snadno předpokládat, že gigantické busty protagonistů GT neznamenají "budování kultu osobnosti", ale jen to, že budou použity k vyvedení nějaké té taškařice.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud