Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Podívejte se, jak britští odborníci renovují nejkrásnější vozy značky Jaguar

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 3. 3. 2018 • 10:06
7
Zobrazit náhledy (7)
Jaguar E-Type Jaguar E-Type
Společnost E-Type UK patří mezi přední specialisty na servis, renovace, prodej a prakticky vše okolo vozů Jaguar E-Type. Na výsledky její práce je radost pohledět.

Jaguar E-Type patří mezi nejslavnější a nejpopulárnější britské vozy a samotní Britové jsou na něj náležitě hrdí, což ostatně dokazuje i samotná automobilka, která v loňském roce spustila program renovace deseti vozů a rovněž představila jeden E-Type přestavěný na elektromobil.

Samostatnou kapitolou jsou pak firmy, které se specializují na vše, co souvisí s vozy Jaguar E-Type. Mezi nimi hraje bezpochyby prim společnost Eagle, jejíž kořeny sahají do osmdesátých let dvacátého století a dnes nabízí vedle renovací i své vlastní modely, které vychází z původního E-Type.

Společnost E-Type UK s datem založení v roce 2008 je sice vedle firmy Eagle výrazně mladší, ale za uplynulých deset let si vybudovala pověst jednoho z předních specialistů na slavné roadstery a kupé značky Jaguar.

V současnosti spouští tento podnik, za jehož vznikem stojí otec a syn Dominic a Marcus Hollandové, ve svém působišti v Hadlow v hrabství Kent provoz v nových dílnách, jejichž součástí je i moderní lakovací box, v nichž bude majitelům vozů Jaguar E-Type poskytovat ty nejlepší služby.

V nabídce služeb společnosti E-Type UK je servis i kompletní renovace všech provedení modelu E-Type a rovněž modernizace zaměřené především na vstřikování paliva řadových šestiválců i vidlicových dvanáctiválců těchto vozů. Samozřejmostí je i prodej těchto automobilů a poradenství při jejich nákupu i následné údržbě.

Kvalitu práce a služeb společnosti E-Type UK pak vedle spokojených zákazníků dokazují i ocenění, která byla udělena na prestižních přehlídkách automobilové elegance Salon Privé a Villa d’Este vozům renovovaným jejími zaměstnanci.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku