Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Polonahá modelka se procházela v koloně automobilů

Jan Mička Jan Mička 12. 8. 2013 • 01:12
3
Jsou situace, se kterými se setkáte jen na Ukrajině či v Rusku. Pohled na krásnou modelku potěší oko nejednoho muže, veřejná produkce je rozhodně vítaná.

Takové akce však rozhodně nejsou samoúčelné. Za vším stojí profesionální fotograf Andrew Lucas, který v ukrajinském městě Oděsa zachycoval kontrast krásy modelky Ekateriny s nehostinností městské džungle. Dokud se modelka mezi automobily procházela oděna v elegantních šatech, bylo všechno v pořádku. Ve chvíli, kdy si však sundala horní díl a nechala svá ňadra na obdiv veřejnosti, začalo jít do tuhého. Focení nakonec přerušila policie. Doufejme tedy, že se povedlo zachytit dostatečné množství záběrů, z nichž jeden se dostane na titulní fotku časopisu. Průběh akce můžete sledovat v přiložených videích.

Související články

Témata
Avatar - peter_ko
13. 8. 2013 09:37
Re: Třikrát hurá pro bulvár
nezabudnite že kozy predávajú... čokoľvek
Avatar - nalimer
13. 8. 2013 08:50
Re: Třikrát hurá pro bulvár
:yes: :yes: :yes:
za vysokú a umelú návštevnosť sa aj redakcia vyzlečie do naha
Avatar - PTS
13. 8. 2013 06:22
Třikrát hurá pro bulvár
Sice jsem se rád podíval, ale kruci, DĚLÁTE SI SRANDU? Tohle je trochu z cesty. Pane redaktor, to nemáte trochu úcty k tomu, že toto by měla být stránkách o autech? A né o něčem kde jsou v pozadí auta...

Možná kdyby takovéto zpestření byly jednou za čas... ale sami uznejte, že články bulvárního typu jsou tu na denním menu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku