Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Reklama na upečenou Škodu Fabia sklízí úspěch (video)

Ondřej Láník Ondřej Láník 3. 11. 2007 • 10:05
29

Britský importér se rozhodl pro vlastní námět na propagaci nové Fabie a to se mu vyplatilo.

Britský importér se rozhodl pro vlastní námět na propagaci nové Fabie a to se mu vyplatilo. Minutový šot nejenže baví diváky reklamních vstupů na předních britských televizních kanálech, ale také na internetu, kde se reklama díky svému vtipu a "nadnárodní interpretaci" rozšířila mimořádným tempem.

Tento týden navíc díly londýnské agentury Fallon získalo prestižní ocenění British Television Advertising Craft Awards v sekci nejlepší reklama roku. Ocenění si tvůrci odnesli také za nejlepší stavbu modelu a nejlepší hudbu.

Témata
5. 11. 2007 05:01
POŘÁD LEPŠÍ NEŽ
Několika minutová, nic neříkající reklama na fabii, která běžela na nově v pozdních večerních hodinách. Fabia se mě nelíbí a díky te reklamě mě fabia naprosto odpuzuje.

Kdo ji viděl?
4. 11. 2007 19:14
Re: Dobrá reklama
Veľmi sa mýliš, ak ma považuješ za "look", ja som len stále "ladlen", takže schizofréniou určite netrpím.
Avatar - skejpa
3. 11. 2007 22:36
Re: UBOHE
mozna by si to chtelo precist ten posledni slogan... pise se tam v prekladu neco v smyslu ze je nova fabie nacpana samymi "sladkymi" udelatky. nebo neco v tom smyslu. blbe se to preklada :-) skodovku nemam rad ale ta reklama se mi libi... to je zajimavy. minulou diskuzi si rikal proc do tebe rypam. ale to je ono... zas jinej nazor >:D
3. 11. 2007 22:31
Re: Dobrá reklama
Láskavo sa aspoň zaregistruj, ak mieniš nad každým vynášať tie svoje súdy, pripadáš mi ako Slotov klon, dutá hlava a velkohubé reči.
3. 11. 2007 22:07
Dobrá reklama
Tak títo ľudia, ktorí robili reklamu sa vo svojej brandži vyznajú. Reklama je milá, originálna, vôbec nie je násilná a určite aspoň na prvý raz zaujme. Určite je lepšia, ako produkt, ktorý reklamuje, hoci proti Fábiám nič nemám, dve staré som mal a bol som s nimi nadmieru spokojný, len táto nová mi nereže, lebo ju ešte zúžili a nezmyselne zväčšili.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku